Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Εγγραφή ΠΣΔΜΗ


Recommended Posts

Είμαι γραμμένος σε ΠΣΔΜ-Η, σε ΙΕΕΕ, σε CIGRE, σε ΤΕΕ κλπ. & αναρωτιέμαι:

όλοι αυτοί οι φορείς, ειδικά ο τελευταίος που αναφέρω, τι στο καλό προσφέρουν σε έναν απλό, πλην τίμιο Μηχανικό; :confused:

Link to comment
Share on other sites

Και εκεί που νόμιζα πως με είχαν ξεχάσει εντελώς, βλέπω χθες κάτω από την πόρτα μου το Δελτίο του ΠΣΔΜ-Η ...

 

 Πάλι καλά.!!! Εγώ που έκανα αίτηση εγγραφής κατά το έτος 2010, τους έχω στείλει κάτι e-mail να δω εάν ζούνε και ούτε φωνή ούτε ακρόαση!!!! Ίσως γιατί είμαι επαρχιώτης να μην έχω την ίδια "αντιμετώπιση" με τη δική σας... :smile: . 

Είμαι γραμμένος σε ΠΣΔΜ-Η, σε ΙΕΕΕ, σε CIGRE, σε ΤΕΕ κλπ. & αναρωτιέμαι:

όλοι αυτοί οι φορείς, ειδικά ο τελευταίος που αναφέρω, τι στο καλό προσφέρουν σε έναν απλό, πλην τίμιο Μηχανικό; :confused:

Ρητορική η ερώτησή σου να φανταστώ.!!! :shock:

Link to comment
Share on other sites

Είμαι γραμμένος σε ΠΣΔΜ-Η, σε ΙΕΕΕ, σε CIGRE, σε ΤΕΕ κλπ. & αναρωτιέμαι:

όλοι αυτοί οι φορείς, ειδικά ο τελευταίος που αναφέρω, τι στο καλό προσφέρουν σε έναν απλό, πλην τίμιο Μηχανικό; :confused:[/

quote]

 

Να ψαρωνεις γκόμενες :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Είμαι γραμμένος σε ΠΣΔΜ-Η, σε ΙΕΕΕ, σε CIGRE, σε ΤΕΕ κλπ. & αναρωτιέμαι:

όλοι αυτοί οι φορείς, ειδικά ο τελευταίος που αναφέρω, τι στο καλό προσφέρουν σε έναν απλό, πλην τίμιο Μηχανικό; :confused:[/

quote]

 

Να ψαρωνεις γκόμενες :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Αν είναι να ψαρώνω γκομενάκια σαν αυτά που βολόδερναν στις Σχολές μας (δεν αμφιβάλλω ότι θα ψαρώνουν), να μου λείπει!!!

Link to comment
Share on other sites

ame="ikaros13" post="785217" timestamp="1432831992"]

 

Αν είναι να ψαρώνω γκομενάκια σαν αυτά που βολόδερναν στις Σχολές μας (δεν αμφιβάλλω ότι θα ψαρώνουν), να μου λείπει!!!

Αδερφέ, από Μηχανολόγους είστε σε καλύτερη κατάσταση! 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Καλησπέρα.

Επαναφέρω παλιό θέμα κυρίως ενημερωτικά.
Παρατήρησα ότι ο ΠΣΔΜΗ (κεντρικός) δεν έχει ιστοσελίδα (ή τουλάχιστον δεν την βρήκα), ενώ κάποιοι τοπικοί έχουν (π.χ. Χανίων, Θεσσαλίας, Ξάνθης) και φαίνονται κάπως πιο ενεργοί.

Πως γίνεται οι μηχανικοί που ανήκουν στις ειδικότητες του ΠΣΔΜΗ να αντιστοιχούν περίπου στο 50% των μηχανικών του ΤΕΕ και ταυτόχρονα να μην μπορούμε να έχουμε ένα οργανωμένο σύλλογο (μπορεί και να είναι και απλά εγώ να μην ξέρω τίποτα)?
Δε θα ήταν χρήσιμη η ουσιαστική ύπαρξη του συλλόγου ή μήπως διάφορες καταστάσεις έχουν αποθαρρύνει τους μηχανικούς από το να συμμετέχουν?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.