Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Εγγραφή ΠΣΔΜΗ


Recommended Posts

Χρόνια πολλά συνάδελφοι, ξέρει κανείς αν είναι υποχρεωτική η εγγραφή στον ΠΣΔΜΗ για τους ηλεκτρολόγους μηχανικούς?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Στις προηγούμενες θυμάμαι ειχα ξεχάσει να πληρώσω συνδρομές (δεν ειναι κατι τραγικό απο 3-9€ το χρόνο αναλογα τα χρονια) πληρωσα επιτόπου και ψήφισα κάπου 6€.. Οποτε το κανεις εκείνη τη στιγμη

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά υφίσταται... Μάλιστα πριν περίπου 2 χρόνια μετακόμισαν σε γραφεία στην Στουρνάρη, απένατι από το ΕΜΠ, είχα πάει πέρισυ να πληρώσω τη συνδρομή... (απορώ και εγώ γιατί τώρα που το ξανασκέφτομαι...)

 

Πάντως από θέματα ουσίας δεν νομίζω πως ο σύλλογός μας είναι ιδιαίτερα δραστήριος, απλά βγάζουν κάποιες ανακοινώσεις που και που για τα μάτια του κόσμου και μετά ψάχνουν πως θα βολευτούν σε καμιά επιτροπή του ΤΕΕ ή κάποιου υπουργείου, αυτό τουλάχιστον καταλαβαίνω εγώ.

 

Και εκεί που νόμιζα πως με είχαν ξεχάσει εντελώς, βλέπω χθες κάτω από την πόρτα μου το Δελτίο του ΠΣΔΜ-Η ...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.