Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Περιγραφικά τιμολόγια ΑΤΗΕ


gs

Recommended Posts

Ψάχνω το περιγραφικό τιμολόγιο για Η/Μ ανεπιτυχώς μέχρι τώρα. Η γενική γραμματεία του υπουργείου δεν το έχει στο site. Ενώ έχω τους επικαιροποιημένους συντελεστές αναθεώρησης δεν μπορώ να βρω τα περιγραφικά τιμολόγια ούτε σε μορφή Excel όπως υπάρχουν για όλες τια άλλες εργασίες. Παρακάλω αν μπορεί να βοηθήσει κάποιος συνάδελφος θα το εκτιμούσα και σύγνωμη για την πιθανή άγνοια επί του θέματος.Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

κατ'αρχάς χρόνια πολλά & καλή χρονιά.

πρόσφατα χρειάστηκε να χρησιμοποιήσω τον ατηε και βρήκα άκρη στην ιστοσελίδα του τεε. το κακό είναι πως αυτή η υπηρεσία είναι διαθέσιμη μόνο για μέλη.εάν είσαι μέλος ή μπορείς να μπεις με τον κωδικό κάποιοι μέλους , θα εξυπηρετηθείς.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

καλημέρα………

 

 

ψάχνω να βρω ηλεκτρολογικά τιμολόγια για δημόσια έργα και δεν μπορώ να βρω τίποτα……

 

αν έχετε κάτι υπ’ όψιν σας πείτε μου γιατί έχει αρχίσει να με προβληματίζει το θέμα πολύ σοβαρά…… :???:

 

 

Την επόμενη φορά να χρησιμοποιείς την αναζήτηση. Μάλλιασε η γλώσσα μας συνάδελφοι.

TheoTDM900

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Παιδια μηπως μπορει καποιος να ανεβασει το Περιγραφικο τιμολογιο ΗΛΜ εργασιων? Δεν μπορω να το βρω πουθενα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Παιδια μηπως μπορει καποιος να ανεβασει το Περιγραφικο τιμολογιο ΗΛΜ εργασιων? Δεν μπορω να το βρω πουθενα.

 

Και εγώ θα το εκτιμούσα αν βοηθούσε κάποιος συνάδελφος.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα τα βρεις πουθενά μαζεμένα όλα. Στο tee.gr (με πληρωμή) και στο engineering.gr έχει τα τιμολόγια αλλά τα βλέπεις ένα-ένα και καλό θα ήταν να έχεις τους κωδικούς για να εισάγεις και να βρίσκεις αυτό που θέλεις. Εγώ τους έχω από μια έκδοση της δεκαετίας του 80 τότε που ίσχυαν.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.