Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Βοήθεια με το sap


φωφώ

Recommended Posts

Καλημέρα Φωφώ. Bρες βίντεο στο youtube και κατέβασε το manual. Για αρχή βρες ένα καλό βίντεο κτιριακού έργου και κάνε ότι κάνει έχοντας σε λειτουργία το δικό σου λογισμικό,πάτα το stop ανά τακτά διαστήματα και προχώρα μέχρι να σιγουρευτείς ότι κατάλαβες (μετά πάιξε με τις υπόλοιπες επιλογές).  Αργότερα με τον ίδιο τρόπο θα μπορείς να μάθεις οποιοδήποτε λογισμικό.

 

Βοήθεια στα υπόλοιπα από τον καθηγητή σου.

Edited by atsalovergas
Link to comment
Share on other sites

το εχω κάνει ήδη αλλά επειδή είναι επείγον θα ήθελα κάποιον για την ακρίβεια να μου το λύσει (για αποφυγή λαθών) επι πληρωμή φυσικά.Το έχω λύσει εγώ αλλά δεν μπορώ να το ελέγξω.

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

το εχω κάνει ήδη αλλά επειδή είναι επείγον θα ήθελα κάποιον για την ακρίβεια να μου το λύσει (για αποφυγή λαθών) επι πληρωμή φυσικά.Το έχω λύσει εγώ αλλά δεν μπορώ να το ελέγξω.

 

Φωφώ κατάφερες και με νευρίασες. Θα προσπαθήσεις να το ελέγξεις μέχρι να τα καταφέρεις. Όσο δεν τα καταφέρνεις,δεν σου αξίζει να πάρεις πτυχίο.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.