Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Τι θα ψηφίσετε στο δημοψήφισμα της 5 Ιουλίου 2015;


ΙΑΣΟΝΑΣ

Τι θα ψηφίσετε στο δημοψήφισμα της 5 Ιουλίου 2015;  

485 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι θα ψηφίσετε στο δημοψήφισμα της 5 Ιουλίου 2015;

    • ΝΑΙ
      215
    • ΟΧΙ
      270


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Ο ευκαιριακός, τυχοδιωκτικός, καιροσκοπικός  εναγκαλισμός του ΣΥΡΙΖΑ με ΑΝΕΛ και ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ προμηνύει οδυνηρές συνέπειες. Συνεργασία χωρίς αρχές, χωρίς κοινή βάση, χωρίς σημεία επαφής κια σύγκλισης.

 

 

Ναι στο γάμο καρατζαφύρερ Σαμαρά Γιωργάκη Βενιζέλου...παπαδήμου

 

μας έφεραν όλα τα καλά

 

το μνημόνιο σώζει...

το μνημόνιο είναι ευλογία.

 

Ραγιάς γεννήθηκα, ραγιάς και θα πεθάνω

Link to comment
Share on other sites

Ειπα οτι δεν θα συμμετεχω, αλλ θα το κανω τωρα για να καταλαβουν καποιοι ποσο μπουρδελο ειμαστε.

 

Μερες ακουω οτι τα εγκυρα ψηφοδελτια ειναι μονο με σταυρο εντος του τετραγωνου.

Οκ, τα ΜΜΕ βρηκαν θεμα να ασχοληθουν.

 

Αλλα ειμαστε τοσο μλκς, που μπορει ο δικαστικος αντιπροσωπος να ακυρωσει ψηφοδελτιο επειδη εχει Χ και οχι σταυρο!!!!!!!!

Ποσο γτπ ειμαστε???

 

Σε αλλες χωρες νομιζω ψηφιζουν με το πατημα ενος κουμπιου ηλεκτρονικα και εδω πρεπει να καταστρεψουμε 20στρ απο τον Αμαζονιο, να σφραγισουμε με βουλοκερι τις καλπες, να σφαγισουμε τους φακελους, να τους υπογραψουμε, να τους σαλιωσουμε και στο τελος να βγει η ψηφος ακυρη επειδη......

 

Οτι να ναι....

 

Ξαναλεω, οτι βρηκαν τα ΜΜΕ θεμα να ασχοληθουν.

Αλλα και μονο οτι υπαρχει τετοια οδηγια, φτανει...

Link to comment
Share on other sites

στο πολυτεχνείο να δεις τι γινότανε, αν έφευγε η αλφαδιά από την οριζόντια γραμμή του σταυρού έπεφτε άκυρο  :shock:

Edited by Roy_Hobbs
Link to comment
Share on other sites

http://www.ypes.gr/UserFiles/f0ff9297-f516-40ff-a70e-eca84e2ec9b9/oe092-22-4277.pdf

 

 

Δηλαδή κάποιος που το διάβασε το κείμενο των "θεσμών" θα πάει να πει ΝΑΙ?

Τι, ΝΑΙ, ρε?

Τι ΝΑΙ...

Έλα μυαλό στη θέση σου.

Διαβάστε το τουλάχιστον, και απαντήστε στο ερώτημα που τίθεται και όχι στην προπαγάνδα αυτών που επιδιώκουν τη συγκάλυψη των εγκλημάτων τους.

Αμάν με τη βλακεία πια

Edited by mdkarch
Link to comment
Share on other sites

Πολύ σωστό! Διαβάστε το οπωσδήποτε! Και αν ποτέ εφαρμοστούν τα μέτρα (που φυσικά δεν το εύχομαι) δε θέλω γκρίνιες από όσους συμφώνησαν όταν θα ζητάνε 100% προκαταβολή φόρου και τόσα άλλα όμορφα!

 

Και δείτε και αυτό το βίντεο! Δείτε τί λένε Γερμανοί δημοσιογράφοι για την κρίση στην Ελλάδα!

https://www.youtube.com/watch?v=Y6YUB2hJxaY

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι μου , συνεργάτες, συνάδελφοι, κ συμφομουρίστες

Τις τελευταίες6 -7 μέρες εδώ μέσα άκουσα πολλά κ είδα ακόμα περισσότερα, το μόνο που δεν διάβασα/ άκουσα  είναι προτάσεις , προτάσεις που θα με πείσουν εμένα ένα οικογενειάρχη με 3 ανήλικα για να πάω να ψηφίσω ΝΑΙ ή ΟΧΙ. Σας ακουω λοιπόν . Α, αυτές οι προτάσεις θέλω να είναι ρεαλιστικές , υλοποιήσιμες από το πρώτο  χρόνο , όχι για το δικό μου μέλλον αλλά για το μέλλον των παιδιών μου …με λίγα λογια…δεν θέλω να ακούσω αερολογίες του κωλου….  

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.