Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

359 έργα ΕΣΠΑ οριστικά μεταφέρονται στο νέο ΕΣΠΑ 2014-2020


Engineer

Recommended Posts

Είμαστε αυτοί που καταλαβαίνουμε ότι ο καπιταλισμός σαν οικονομικό μοντέλο απέτυχε. Είμαστε εμείς που γνωρίζουμε ότι η κρίση αυτή οφείλεται σε αυτό τον τρόπο ανάπτυξης της οικονομίας. Που γνωρίζουμε ότι για να παραχθεί το κέρδος για τους λίγους ανθρώπους, αυτοί πρέπει να εκμεταλλευτούν τους πολλούς ανθρώπους. Αυτοί που πιστεύουμε σε ένα οικονομικό μοντέλο που δεν θα μπορεί τον πλούτο να τον παράγει το χρήμα. Ο πλούτος πρέπει να παράγεται από την εργασία και να τον απολαμβάνουμε όλοι μας. Και μέρα με τη μέρα γινόμαστε περισσότεροι.

Link to comment
Share on other sites

Για τα έργα ΕΣΠΑ τα οποία έχουν ολοκληρωθεί αλλά εκκρεμεί η πληρωμη τους έχουμε κάποιο νέο;

Έχουν ξεκινήσει και γίνονται οι πληρωμές από τις εκάστοτε Διαχειριστικές αρχές..απλά έχει σχηματιστεί "ουρά" επειδή δνε πλήρωναν τόσο καιρό

και πάει με σειρά προτεραιότητας..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Έχουν ξεκινήσει και γίνονται οι πληρωμές από τις εκάστοτε Διαχειριστικές αρχές..απλά έχει σχηματιστεί "ουρά" επειδή δνε πλήρωναν τόσο καιρό

και πάει με σειρά προτεραιότητας..

Καλημέρα σε όλους.

 

Πήρα τηλέφωνο την προηγούμενη βδομάδα στην διαχειριστική να ρωτήσω αν έχουν κάποιο νέο... Η απάντηση ήταν ότι δεν υπάρχουν χρήματα στον '' κωδικό '' του έργου...άστα να πάνε δηλαδή.  

                                                                                                                                                                                                            Ερώτηση προς εσας: Αν δεν μπορώ να πληρώνω άλλο το ΤΣΜΕΔΕ θα μπορέσω να πληρωθώ; Όταν υπέβαλα τον λογαριασμό πρίν από 4-5 μήνες οι κρατήσεις μου ήταν όλες οκ.

Link to comment
Share on other sites

Φοβάμαι ότι θα σου ζητηθεί καινούργια ασφαλιστική ενημερότητα..

Και εγώ αυτό φοβάμαι αγαπητέ μου φίλε. '' Θα τους πάρει και θα τους σηκώσει '',  όπως θα έλεγε κ η μάνα μου :smile: :-) :smile:.  

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.