Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Κόστος τοποθέτησης πλακιδίων


ANTONIS130

Recommended Posts

Καλημέρα σας. Ηθελα να ρωτήσω πόσο περίπου κυμαίνεται τώρα το κόστος τοποθέτησης πλακιδίων (τοποθέτηση,γεμίσματα,σοβαντεπιά) γιατί έχω στα χέρια μου μία προσφορά ενός πελάτη και θα ήθελα να την αξιολογήσω. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Για μία εσωτερική διαρρύθμιση τοποθέτησης 78τμ πλακιδίων επί τοίχου και 13τ.μ. επί δαπέδου με υλικά δικά μου, ποιο είναι ένα λογικό εύρως τιμών. Μου έδωσαν μία τιμή 45€/τ.μ. αλλά δεν έχω να την συγκρίνω με κάτι. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό πίστεψα και εγώ ότι είναι υπερβολικά πολλά, ήδη ρώτησα να πάρω προσφορά και από άλλους απλά λόγω ΣΚ δεν θα την έχω μέχρι αύριο και ξέρω ότι μέσω του forum θα είχα μία πιο γρήγορη απάντηση από συναδέλφους.Σας ευχαριστώ πολύ, απλά για να είμαι σίγουρη, γιατί τελείωσα τη δεύτερη οικοδομή μου μόλις τον Ιούλιο και εκεί ο πελάτης ήταν εκείνος που κανόνιζε κατευθείαν τα οικονομικά, εγώ είχα απλά την επίβλεψη.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.