Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Οφειλές προς το ΤΕΕ και σύστηματα αμοιβών & Ν.4178


terry

Recommended Posts

Εγώ πάντως είχα απλήρωτα 14,15,16,17 πλήρωσα με πιστωτική μόνο το 14 από το MyTEE και αυτομάτως με ένα logout login ενημερώθηκε αυτόματα και ξανααπέκτησα πλήρη πρόσβαση στις αμοιβές. Το ίδιο ακριβώς και στην αδερφή μου.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 272
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ξεκινήστε από κάτω προς τα πάνω και μετρήστε ευρώ, όσο ανεβαίνουμε προς τα πάνω τόσο τα ευρώ αυξάνονται. Κάπως πρέπει να μαζευτούν αυτά τα χρήματα, τόσος κόσμος έχει βολευτεί εκεί...  Ας είναι καλά το ρουσφέτι, οι πολιτικοί και η κουτοπονηριά του λαού μας που δυστυχώς τίποτε από τα 3 δεν αλλάζει ποτέ.

http://web.tee.gr/epikinonia/kentrika-grafia/

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Δοκίμασε κάνας συνάδελφος αυτές τις μέρες...
3 κάρτες έβαλα όλο " Παρουσιάστηκε κάποιο πρόβλημα στην επεξεργασία της συναλλαγής/ Παρακαλούμε να επαναλάβετε τη διαδικασία από την αρχή. "
ρε μπας και αποφασίσουν να το ανοίξουν πάλι από τα 3 στα 5 χρόνια;

 

Στα τηλέφωνα του ΤΕΕ,  μου παν οτι η πληρωμή με κάρτα έχει όντως κάποιο τεχνικό πρόβλημα και δεν διεκπεραιώνει τις συναλλαγές..
Υποτίθεται οτι με web banking και με την παρέλευση μιας εργάσιμης, η τράπεζες τους στέλνουν καθημερινά τις συναλλαγές και σου ανοίγουν την πρόσβαση στις "ηλεκτρονικές υπηρεσίες" (που τις πλήρωσε το κράτος /τις ποιο σημαντικές φυσικά ήτοι Αυθαίρετα). ειδομεν

Edited by MHD
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.