Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ραβδόμορφοι Φορείς - ΡΑΦ του Τεχνικού Οίκου Λογισμικού - ΤΟΛ


Χ Επισκέπτης 1

Recommended Posts

Μάλλον κανείς δεν πλήρωσε για την νέα υπομονάδα. Ποιος πληρώνει αυτήν την επόχη κάτι που δεν του χρειάζεται άμεσα. Εγώ θα την πάρω μόλις την χρειαστώ και αν η αμοιβή ειναι αρκετή ωστε να ξοδέψω και κατι.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 543
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • 6 months later...

Παιδιά έχετε μάθει τίποτα γιατί δεν βγάζουν την υπομονάδα της "Υπερωθητικής" ανάλυσης τόσο καιρό? Εδώ και κάμποσο καιρό το πάνε από μήνα σε μήνα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παίδες, αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει σε κάτι πολύ πεζό: Από που εισάγουμε τα στοιχεία εργοδότη, έργου κλπ;

 

 

edit:  OK:

 

post-33892-0-58862200-1370544196_thumb.gif

Edited by AlexisPap
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει σε κάτι πολύ πεζό: Από που εισάγουμε τα στοιχεία εργοδότη, έργου κλπ;

 

  Το έχω πάθει κι εγώ . Ρώτησα και άλλο συνάδελφο που το χρησιμοποιεί και δεν το έβρισκε. Τελικά βιαζόμουνα εκτύπωσα και τα έγραψα μόνος.

 

 Πάντως στην έκδοση 2 το έβρισκες πιο εύκολα. Επίσης στη 2 σου έβγαζε και το τεύχος σε word και όχι μόνο pdf.

Edited by spy1551
Link to comment
Share on other sites

Το αστείο είναι ότι στέκεται μπροστά στα μάτια σου, αλλά επειδή δουλεύουμε από τις στάθμες και κάτω (και εγχειρίδιο ξεκινάει από τις στάθμες και κάτω) δεν το βλέπουμε... έχει και άσχετο όνομα!

 

Νέα έκδοση δεν προβλέπεται αν δεν κάνεις τόσες μελέτες που να ονειρεύεσαι τις καρτέλες του προγράμματος στον ύπνο σου.

Εγώ ακόμη ψάχνομαι για να τυπώσω τεύχος...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Εχει ηδη κυκλοφορησει η εκδοση με την pushover και βλεπω οτι αναμενεται και το κομματι των ενισχυσεων.

 

Αν κρινω και απο το manual κανουν καλη δουλεια.

 

Μακαρι να βρεθει χρονος να το δουλεψουμε λιγο..!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.