Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

«Διώξτε το σατανικό ρομπότ»: «Πόλεμος» στα Τρίκαλα για το... ακέφαλο λεωφορείο!


george68

Recommended Posts

Μάλιστα... βρήκανε έναν "ατυχήσαντα" των ψηφοδελτίων του Λαφαζάνη και έναν πρώην δημοτικό σύμβουλο του Σύριζα...

 

Ας μας πουν και τι λένε οι νυν και οι "ευτυχήσαντες" των ψηφοδελτίων. Είπαμε, προπαγάνδα υψηλών προδιαγραφών ο κομιστής.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Εδώ θα μου πείτε πήρατε στα σοβαρά τον Λεβέντη, εδώ θα κολλήσετε;

 

Και το ΚΚΕ πήραν κάποιοι στα σοβαρά αλλά... τέλος καλό όλα καλά!!! Κάναμε εξορκισμό στα παιδιά και τα σώσαμε!!!! Πάμε γι' άλλα τώρα!!!! Επόμενος προφήτης-σωτήρας!!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Πήρανε δύο δηλώσεις και μία ανακοίνωση...δύο πρώην μελών του τάδε κόμματος....και φτιάξανε ένα άρθρο μίας σελίδας που τραβάει το βλέμα και δημιουργεί εντυπώσεις.... Ήμαρτον δημοσιογραφία του κ...υ !

Link to comment
Share on other sites

Την προπαγάνδα την προάγει αυτός που την δημιουργεί. Μπορώ εγώ να πάρω μισή σου φράση και να κάνω προπαγάνδα. Δεν λέει κάτι αυτό. 

Link to comment
Share on other sites

Ναι γιατι τα συγκεκριμένα ατομα ειναι ιερές αγελάδες.. Ενίοτε πετάνε και καμια μπαρούφα αλλα δεν τρεχει και τιποτα. Άλλωστε τα πρόβατα που τους ψήφισαν περιμένουν ακομη την ελπίδα να τους το χαλάσουμε; Ε ρε δουλεμα που τρώτε

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καθιστός βούβαλος θέλει σιδερένιο άλογο φύγει από γη του

Ντάξει φίλε το τερμάτισες 'έχω λιώσει στα γέλια

Link to comment
Share on other sites

Και το ΚΚΕ πήραν κάποιοι στα σοβαρά αλλά... τέλος καλό όλα καλά!!! Κάναμε εξορκισμό στα παιδιά και τα σώσαμε!!!! Πάμε γι' άλλα τώρα!!!! Επόμενος προφήτης-σωτήρας!!!!

Το να συγκρίνει κάποιος το ΚΚΕ με τον Λεβέντη ξεπερνά τα όρια του γραφικού αλλά παράλληλα αποτελεί δικαίωμά του...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα... βρήκανε έναν "ατυχήσαντα" των ψηφοδελτίων του Λαφαζάνη και έναν πρώην δημοτικό σύμβουλο του Σύριζα...

 

Ας μας πουν και τι λένε οι νυν και οι "ευτυχήσαντες" των ψηφοδελτίων. Είπαμε, προπαγάνδα υψηλών προδιαγραφών ο κομιστής.

δλδ αυτο στα τρικαλα ειναι προπαγανδα ........

αλλα για το 1 μυριο που ξέχασε ο δικο σας μοκο , αλλα στα   αρχ…μου . για το 1 μυριο που ξέχασε να δηλώσει,  θέλω να μου δώσει κάποιες εξηγήσεις για αυτό το ναυάγιο στο πλοίο του μπαμπά του, πχ,  γιατί βρέθηκε 3 ναυτικά μίλια έκτος  πορείας πάνω σε μια ξέρα που την ήξερε κ ο ποιο άσχετος  ψαράς , ψαροτουφεκας  ? το ΜΑΡΘΑ  τι δουλειά είχε στο Γυθειο ? γιατί  να συμβεί  σε πλήρη νηνεμία κ με μόνο 50 επιβάτες ?.... Έχω κ άλλες απορίες αλλά ως γνωστών βαριέμαι να γράφω    

Link to comment
Share on other sites

Ειναι απλο οποισδηποτε αντιτιθεται σε τετοια project, χωρις σοβαρα επιχειρηματα αλλα με επιθεσεις του τυπου καπιταλιστικα μηχανηματα, ολα για να μην χασουν την δουλεια τους οι συνδικαλιστες κλπ. απλα ειναι κατσαπλιας που δεν ζει στον 21 αιωνα και σιγουρα δεν πρεπει να νοειται η γνωμη του σοβαρα.

 

Εαν λοιπον ο οποιοσδηποτε κοιταξει τι γινεται στα ανθρωπινα επαγγελματα θα δει οτι ο κοσμος εξελισεται, σιγουρα χανονται δουλειες αλλα δημιουργουνται αλλες. Υπαρχουν μηπως ακομα καρβουνιαρηδες? δεν βλεπω κανεις να κλαιει για τις πλυστρες ή τους οδηγους αλογο-αμαξων..

Ας κανουν λοιπον οι κυριοι μοκο κ ας κοιταξουν αυτα που ειναι καλοι, τον λαικισμο και τιποτα αλλο.

 

Στην τελικη υπαρχει κ κατι που λεγεται δια βιου μαθησης, ας κουνησουν τον κωλο τους οι οδηγοι κ συνδικαλιστες να εναρμονιστουν με την τωρινο χρονο. Ας μαθουν τους υπολογιστες που χειριζονται τα μηχανηματα ..αντε παραχαιδεμενοι ολοι 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.