Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

«Διώξτε το σατανικό ρομπότ»: «Πόλεμος» στα Τρίκαλα για το... ακέφαλο λεωφορείο!


george68

Recommended Posts

δλδ αυτο στα τρικαλα ειναι προπαγανδα ........

αλλα για το 1 μυριο που ξέχασε ο δικο σας μοκο , αλλα στα   αρχ…μου . για το 1 μυριο που ξέχασε να δηλώσει,  θέλω να μου δώσει κάποιες εξηγήσεις για αυτό το ναυάγιο στο πλοίο του μπαμπά του, πχ,  γιατί βρέθηκε 3 ναυτικά μίλια έκτος  πορείας πάνω σε μια ξέρα που την ήξερε κ ο ποιο άσχετος  ψαράς , ψαροτουφεκας  ? το ΜΑΡΘΑ  τι δουλειά είχε στο Γυθειο ? γιατί  να συμβεί  σε πλήρη νηνεμία κ με μόνο 50 επιβάτες ?.... Έχω κ άλλες απορίες αλλά ως γνωστών βαριέμαι να γράφω    

 

Κι εσύ τι ζόρι τραβάς; Σου θίξαμε το πρότυπο πασοκοχλιμίτζουρα - λαμόγιου; Έ ρε, σφάζονται παλικάρια για τη φυλλάδα!!!

 

Τώρα, τι μου τσαμπουνάς για τα ναυάγια, ούτε που ξέρω, ούτε που με νοιάζει. Εξάλλου δεν είναι και "δικός" μου ούτως ή άλλως για να απολογηθώ.

 

Εσείς οι κρητικοί τα ξέρετε καλύτερα με το μαύρο χρήμα κ.ο.κ. Εδώ να φανταστείς υπάρχουν κάποιοι που υποστηρίζουν ότι μόνο με τη σκληρή δουλεία τους, έχουν καμια δεκαριά ακίνητα και καμια τρακοσαριά στρέμματα, κι όχι ότι είναι τίποτα μανατζαραίοι, απλοί τεχνίτες οικοδομικών εργασιών. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.