Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ψηφιακή υπογραφή για ηλεκτρονική υποβολή τοπογραφικών διαγραμμάτων


Recommended Posts

Μίλησα με μια προς το παρών συμβολαιογράφο Θεσσαλονίκη και μου είπε ότι θεωρεί ότι όλο αυτό έχει λογική σε πρώτη φάση εκεί που υπάρχει κτηματολόγιο περαιωμένο,σε συνέχεια της απορίας του GEORGE MICHEAL..έχει μεγάλη σημασία να ξεκαθαρίσει αυτό.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 770
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αφού το ήξερε κ όλας τυχερός είσαι! Βέβαια είναι ξεκάθαρο το ΦΕΚ κ στην ημερίδα ο ομίλων από το Κτηματολόγιο ανέφερε ότι σε περιοχές χωρίς Κτηματολόγιο δε θα γίνεται έλεγχος ΚΑΕΚ, ενώ σε αυτές με Κτηματολόγιο θα γίνεται

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι το Φ.Ε.Κ. είναι ξεκάθαρο και αφού το είπε και "αρμόδιος" σε ημερίδα εντάξει,αλλά κάτσε να ξεκινήσει και θα δούμε το "νόημα" του.. 

Link to comment
Share on other sites

Στον έλεγχο με ΚΑΕΚ αν υπάρχουν εμπλοκές , που θα υπάρχουν, θα μας ζητάει χωρική μεταβολή για να προχωρήσει?

θα έχει απλά κάποια ανοχή?

 

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι στο θεμα της ψηφιακής υπογραφής η απαίτηση των  windows xp or 7 & internet explorer 8-10 είναι μόνο για την πρώτη φορά της ενεργοποίησης της ψηφιακής υπογραφής ή θέλει να πετάξουμε τα laptop μας με windows 10 και να γυρίσουμε 10 χρόνια πίσω στα xp? Έχω μπερδευτεί..

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, body125z said:

Συνάδελφοι στο θεμα της ψηφιακής υπογραφής η απαίτηση των  windows xp or 7 & internet explorer 8-10 είναι μόνο για την πρώτη φορά της ενεργοποίησης της ψηφιακής υπογραφής ή θέλει να πετάξουμε τα laptop μας με windows 10 και να γυρίσουμε 10 χρόνια πίσω στα xp? Έχω μπερδευτεί..

Μόνο για εγγραφή στο usb, δηλαδή μία φορά μόνο

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Η σελίδα που ανεβάζεις τα τοπογραφικα διαγράμματα έχει αποκλείσει τους αρχιτέκτονες , δομικούς ΤΕ και έργων υποδομής ΤΕ 

Link to comment
Share on other sites

Κάνω δοκική και ενώ το pdf-εικόνα το φορτώνει, για το zip βγάζει: "DXF / ZIP: Δεν βρέθηκε ψηφιακό πιστοποιητικό συσχετισμένο με τον λογαριασμό του χρήστη"

Ξέρετε τί σημαίνει αυτό;

Edited by george08
Link to comment
Share on other sites

39 λεπτά πριν, george08 said:

Κάνω δοκική και ενώ το pdf-εικόνα το φορτώνει, για το zip βγάζει: "DXF / ZIP: Δεν βρέθηκε ψηφιακό πιστοποιητικό συσχετισμένο με τον λογαριασμό του χρήστη"

Ξέρετε τί σημαίνει αυτό;

Απαντώντας στον εαυτό μου και σε περίπτωσ που κάποιος έχει την ίδια απορία, είναι οτι δεν ανέβασα τα πιστοποιητικά μου στο tee, όπως λέει εδώ:

http://portal.tee.gr/portal/page/portal/TEE/MyTEE/ekxa/manual20171006a.pdf

  • Thanks 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.