Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

ΤΣΜΕΔΕ: Παράταση στην Ανάρτηση και Εξόφληση των Εισφορών Β' Εξαμήνου 2015


Engineer

Recommended Posts

ας  μην  ξεχανεμ  ότι  επι  40  χρονια   οι  προοδευτικοι  αριστεροι  κατεβαιναν   στα  πεζοδρομια 

και  απαιτουσαν  αυξησεις  μισθων   μεγαλα  εφάπαξ  και  συνταξη  από  τα  42  ,  όταν  το  ΠΑΣΟΚ  σταματησε 

να  τους  ικανοποιει  τα  γουστα  εκαναν  μετασταση  στον αριβιστα  συριζα  ,  το  νομοσχεδιο  γιανιτση  για  το  ασφαλιστικο 

πασοκοι  και  αριστεροι   τον  παγωσαν  ,  αν  τοτε  ειχε  γινει  ένα  καλο  συμαζεμα   τωρα  δεν  θα  φταναμε  σε  αυτό  το  σημειο

και  τοσα  αλλα  παραδείγματα  κλεισιμο  εργοστασίων    κλπ   όλα  τα  κομματα  εχουν  μεσα  τους  αυταρχικες  μειοψηφιες 

και  οργανωμένα    συμφεροντα  που  αντιδρουν  σε  οτιδήποτε  μεταρυθμιστικο  ,  δυστυχως  όμως  η  χωρα  επεσε  και  τωρα  θα  ξηλωθουν  όλα  αυτά 

ας  προσεχαμε  ολοι  μαζι .  και    η  ευρωπη  εχει  αριστερα  και  κανει  υποχωρήσεις    στα  μεγαλα  οικονομικα  θεματα  αλλα  τοσο  μεγαλη  μειοδοσια   και  ασυναρτησίες  με  ακατασχετη  παροχολογια 

πρωτη  φορα  στον  κοσμο .  πρωτη  φορα  .

εφτασαν  στο  σημειο  να  θεωρουν  το  λουκετο  στις  τράπεζες   αριστερη  λκαι  προεδευτικη  διαδικασια 

τοσο  χιλιαδες  κοσμο  που  θα  χασει  την  δουλεια  τους   τον  σκεφτηκανε΄  ;;;;

Σωστός

 

 

Ίσως δεν έχω βύσμα να με βάλει σε καλή δουλειά φίλε. Δε βαριέσαι, άλλοι περνάνε χειρότερα. Υγεία να έχουμε.

Μα αυτό ακριβώς είναι που σου λέω. Διαμαρτύρεσαι επειδή ΔΕΝ έχεις βύσμα, όχι επειδή δεν θες να υπάρχουν τα βύσματα. Και το γραφειάκι και το κόμμα, μπορεις να τα επικαλείσαι όσο θες, γιατι καταλαβαίνω ότι αυτή είναι μια μορφή ψυχοθεραπείας για σένα, αλλά ξέρεις πολύ καλά ότι αυτά είναι φανφάρες. Καλό κουράγιο και πιο σημαντικά, ΚΑΛΗ ΨΗΦΟ στις επόμενες εκλογές.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 58
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

msxoin φαίνεται ότι κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια σε ότι αφορά το βύσμα, προφανώς το κατέχεις καλά το θέμα. Εγώ στο δρόμο που διάλεξα δεν έχει να μου προσφέρει και τίποτα. Το ρόλο του ψυχοθεραπευτή τον αφήνω σε σένα που έχεις τους χαρακτηρισμούς εύκολους. Κατά τα άλλα, σου εύχομαι και γω καλή ψήφο γιατί έχετε και εσωκομματικές όπου να' ναι. Κοίτα να διαλέξεις τον σωστό αρχηγό να σε βολέψει καταλλήλως γιατί αλλιώς φοβάμαι ότι θα πρέπει πραγματικά να δουλέψεις κάποια στιγμή.

Edited by CHOUTOS
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις σωτηρία φίλε μου. Δυστυχώς, όχι μόνο για σενα, αλλά και για μένα γιατι έτσι είστε οι περισσότεροι...Το κλείνω εδώ. Καλη συνέχεια σε ότι και να κάνεις στη ζωή σου.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ε κι εσυ....

Το να ανακοινωσουν μια ημερομηνια σημαινει πως θα την τηρησουν?

Ελλαδα εισαι...

Βιαζεσαι να πλερωσεις?  :mrgreen:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ε κι εσυ....

Το να ανακοινωσουν μια ημερομηνια σημαινει πως θα την τηρησουν?

Ελλαδα εισαι...

Βιαζεσαι να πλερωσεις?  :mrgreen:

 

Ναι βιάζομαι γιατί θα τα φάω στον τζόγο αλλιώς!!!!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε είσαι ελεύθερος;  Ψάχνω γαμπρό για την αδερφή μου .

 

Προσεχώς με κουλούρα....σε μια άλλη ζωή, σε ένα άλλο σύμπαν ίσως σμίξουν οι δρόμοι μας!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:    

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.