Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πλάνο ΔΕΔΔΗΕ


theatisss

Recommended Posts

Καλημερα. Προκειται να ηλεκτροδοτηθει το ισογειο διαμερισμα μονοκατοικιας.Ηλεκτροδοτειται εδω κ χρονια ο 1ος οροφος κ τωρα ηρθε η ωρα του ισογειου.Συμπληρωσαμε την υπευθυνη δηλωση καταναλωτη κ την τυπου β και ξαφνικα μετα θυμηθηκε της ΔEΔΔΗΕ να μας ζητησει κ ενα λεγομενο πλανο.Εχει τυχη κατι παρομοιο σε καποιον? ΑΝ ναι πως ειναι αυτο το πλανο.

Edited by miltos
Αλλαγή τίτλου Θέματος
Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά ακούω την έννοια ΄΄πλάνο΄΄ στη ΔΕΔΔΗΕ: Γιατί δεν ρωτάς τους ίδιους; Θα πρέπει να σου δώσουν κάποιο έντυπο σαν υπόδειγμα.

Link to comment
Share on other sites

Στην αρχη εδωσα κ εγω ενα σχεδιο διαταξης των μετρητων αφου θα προσθεταμε ενα νεο κουτι αλλα δν το θελαν αυτο.Τελικα αφου μιλησαμε 10 φορες στο τηλ μου "δωσε" να καταλαβω οτι ηθελε ενα τυπου σκαριφημα που μας δινει η ΔΕΗ οταν ερχεται ο επισκοπιστης τους.

Link to comment
Share on other sites

Συναδελφοι πλεον απ οτι μου ειπαν δν θα τη βαζουμε εμεις το κιβωτιο ή χελωνα ,αλλα θα το τοποθετει ο εργολαβος της ΔΕΔΔΗΕ

Link to comment
Share on other sites

απο ποτε ισχει αυτο? δηλαδη βαζουμε εμεις παροχη και γειωση και μετα θα ερθει ο εργολαβος να βαλει το κιβωτιο?απο το συλλογο το δικο μου μεχρι τωρα δεν εχει αναρτηθει κατι τετοιο.

Link to comment
Share on other sites

απο ποτε ισχει αυτο? δηλαδη βαζουμε εμεις παροχη και γειωση και μετα θα ερθει ο εργολαβος να βαλει το κιβωτιο?απο το συλλογο το δικο μου μεχρι τωρα δεν εχει αναρτηθει κατι τετοιο.

Δν πρεπει να εχει πανω απο δεκα μερες  που ισχυει κατι τετοιο.Μου το ειπαν στη ΔΕΔΔΗΕ οτι πλεον θα τα βαζουν οι εργολαβοι τους τα κιβωτια.Μολις ολοκληρωθει η ηλεκτροδοτηση κ δν δωσουν στο πελατη τα υλικα θα ξερουμε οτι ισχυει.Θα σας ενημερωσω απο εδω παλι.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.