Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

GPS South S86 "δοκιμή μακράς διάρκειας".


texter

Recommended Posts

Όλα ωραία κ καλά τα λέτε για τα Leica,topcon κ.α. αλλά για έναν νέο μηχανικό που θέλει να ξεκινήσει μια κινέζικη λύση του είναι καλή, όπως south!!!

Έτσι κ εγώ αποφάσισα να κοιτάξω να πάρω ένα gps κ είμαι μεταξύ 3.όπου κ ο καθένας κ για τα 3 ξεχωριστά μου λέει ότι είναι καλά.

Μιλάω για ένα HighTarget, ένα South και ένα Stonex . το πιο οικονομικό είναι το Stonex με το rover στα 5000 euro αλλά εγώ δοκίμασα το HighTarget κ το είδα κάπως καλό στους τομείς ποιότητας υλικού, processing κ εγγύησης (από όσα μου είπε ο αντιπρόσωπος του)…

Αν έχει δουλέψει κάποιος κάποια από αυτά κ μπορεί να μου τα συγκρίνει ας με βοηθήσει. Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με τον gzin , το παιδί του λαού. Τα είπα και εγώ κάποτε αυτά (το έτερο παιδί του λαού ;) ), με το επιχείρημα του Hyundai . Ξέρει ο άνθρωπος πως το BMW είναι καλύτερο αλλά τόσα διαθέτει και κάνει τη δουλίτσα του , λίγο πιο προσεχτικά όμως ... Το αγαπάει το αμάξι του όμως, γιατί του λύνει τα χέρια .

 

Και το ξαναλέω , ο Κινέζος δεν είναι ακόμα ανταγωνιστικός σε ποιότητα αλλά βοηθά να πέσουν οι τιμές .

 

Αγγελικούλα θέλεις λουκούμι ;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.