Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Τροποποίηση ρυθμίσεων που αφορούν την πάγια ρύθμιση Ν.4152/13, Ν.4305/14 και Ν.4321/15


Engineer

Recommended Posts

εγω έχω διακανονισμό με 4152/2013 ΝΕΑ ΑΡΧΗ ισχύει και για μένα?δεν μου έχουν στειλει κανένα email........

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 73
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Με την τράπεζα Αττικής στην Κηφισιά που μίλησα κατά τις 13:30 σήμερα δεν είχαν λέει καμία ενημέρωση για το θέμα από το ΤΣΜΕΔΕ..... Δηλαδή σαν καραγκιόζης θα πρέπει να βρω τρόπο να κατέβω στα κεντρικά που δεν υπάρχει χρόνος....Ελεος

Link to comment
Share on other sites

Έπιασα το τζόκερ και σήκωσαν το τηλέφωνο στο ΤΣΜΕΔΕ!! Μου ειπαν οτι θα στείλουν κατα τις 10-15 του μηνα mail που θα περιγράφει τη διαδικασία που πρεπει να ακολουθήσει κανεις που εχει κανει ρύθμιση καθως και το πόσο των νέων δόσεων.. Αφορα όλου όσους εχουν κανει ρύθμιση όχι μονο αυτούς με κάτω των 5Κ οφειλές. Ειδομεν

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by ikaros13
Link to comment
Share on other sites

Γραφειοκράτες ΔΥ αναλαμβάνουν λογισμικά του κράτους>πρόβλημα δεν είναι η ουρά όπως παλιά>Τώρα Απλά δεν μπαίνεις καν στο κτίριο! Άσχετοι >>15 σελίδες οδηγίες για να κάνεις ένα upload το οποίο δεν έχει πρόβλεψη αν δεν έχεις κάνει Ε9. Πραγματικά λυπάμαι με όλη μου τη δύναμη που γεννηθήκαμε εδώ....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν παίρνει καμία άλλη μορφή pdf εκτός από το taxis.. Πήγα να κάνω print screen ότι δεν έχω ΕΝΦΙΑ και save φυσικά σε pdf αλλά το σύστημα λέει όοοοοχι εγώ θέλω από το taxis Τον ΕΝΦΙΑ έχεις δεν έχεις...!!! Ω ρε!!! Τι θα κάνουμε με δαύτους;

 

Σε ποιο τηλ μπορούμε (λέω εγώ τώρα) να τους βρούμε;;;

 

 

 

 

Έπιασα το τζόκερ και σήκωσαν το τηλέφωνο στο ΤΣΜΕΔΕ!! Μου ειπαν οτι θα στείλουν κατα τις 10-15 του μηνα mail που θα περιγράφει τη διαδικασία που πρεπει να ακολουθήσει κανεις που εχει κανει ρύθμιση καθως και το πόσο των νέων δόσεων.. Αφορα όλου όσους εχουν κανει ρύθμιση όχι μονο αυτούς με κάτω των 5Κ οφειλές. Ειδομεν

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Σε ποιο τηλ??? !!!!!

Edited by terry
Link to comment
Share on other sites

Δεν παίρνει καμία άλλη μορφή pdf εκτός από το taxis.. Πήγα να κάνω print screen ότι δεν έχω ΕΝΦΙΑ και save φυσικά σε pdf αλλά το σύστημα λέει όοοοοχι εγώ θέλω από το taxis Τον ΕΝΦΙΑ έχεις δεν έχεις...!!! Ω ρε!!! Τι θα κάνουμε με δαύτους;

 

 

Ναι ειναι ζωα...

Και μενα την απερριψαν την αιτηση...

 

Οποιος εχει καποια πληροφορηση, ας μας ενημερωσει.

Λογικα, δεν τα βλεπει κανεις τα δικαιολογητικα, εγκρινονται αυτοματα.

Edited by terry
Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο τηλ??? !!!!!

2103740115. Ειναι απο το τμήμα εισφορών το εχει στην επικοινωνία στη σελίδα του ΤΣΜΕΔΕ

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mε τρεις λογιστες που μιλησα, μου επιβεβαωισαν οτι δεν εκδιδει καποιο εντυπο το taxis, σχετικα με την μη υποβολή Ε9.

Μ' αρεσει που οι στοκοι γραφουν ρητα "αιτησεις γινονται μονο ηλεκτρονικα, θα απορριφθεί οποια αλλη αιτηση"...

Edited by terry
Link to comment
Share on other sites

Θα δοκιμάσω να πάρω τη Δευτέρα να δω τι θα πουν, αν δεν απαντήσουν θα βάλω το Ε9 των γονιών μου :P Αφού στο εκκαθαριστικο φαίνεται ότι δεν έχω σπίτι "καρδιά μου" κάπου μένω ο μηχανικός (@$$!@!@$%) !


 

Edited by terry
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.