Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΤΣΜΕΔΕ: Αναρτήθηκαν (09-12) τα Ειδοποιητήρια του Β' Εξαμήνου 2015


Engineer

Recommended Posts

Αναρτήθηκαν τα Ειδοποιητήρια του Β' Εξαμήνου 2015 με ημερομηνία εξόφλησης 22 Δεκεμβρίου 2015.

 

Click here to view the είδηση

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος αν ισχύει το χρονικό διάστημα των 30 ημερών (δηλ. έως 22/1/2016) για να πληρωθούν οι τρέχουσες έτσι ώστε να μην βγεις εκτός της ρύθμισης δόσεων για παλιότερες οφειλές;;;;

Link to comment
Share on other sites

Και ελεγα ο μποναμας αργει..... και να που ηρθε... απλως ειναι τυλιγμενος με λιγη ζαχαρη....

 

ΥΣΤ1. @ cve20126 να δοθει παραταση παιζεται στο 1,15 με ταση καθοδικη... τεινει προς το 1,05

 

ΥΣΤ2. Καταργηθηκε και επισημα  η ενταξη στην χαμηλοτερη κατηγορια

Link to comment
Share on other sites

"@Εγώ γνωρίζω οτι θα πάρει παράταση πολύ μετά τις 22/1/2016"

 

 

..ας πουμε 22-2????? :shock: :shock: :shock:

Edited by ioannat
Link to comment
Share on other sites

και εγώ αυτό ελπίζω γιατί ένα με δυο μήνες θα τους χρειαστώ και μάλλον δεν είμαι ο μόνος Να το δω ή θα τρομάξω ? 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Που γράφει πότε πληρώνεται ? Εμένα λέει 31.10.2015 και είναι όσο του Α' εξαμήνου.

Από κάτω έχει (*) ΜΗΝΥΜΑ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΟΥΣ

Link to comment
Share on other sites

τέλη οκτωβρίου δε πληρώσαμε του 1ου; και θέλει εώς ούτε τέλη δεκεμβρίου να τα ξανασκάσουμε; με το ζόρι πληρώνουμε τις δόσεις στη ρύθμιση...πάνε καθόλου καλά; έαν δε πάει έως 30-04-2016 η δόση του Β του 2015, δεν έχουν να πάρουν τίποτα και θα πεταχτούν και πάλι εκτός ρύθμισης όσοι εντάχθηκαν σε αυτή, άσε που από αυτή την δόση θα έχει αύξηση επιτοκίου στη δόση με 5,5% επιτόκιο, δε πάνε καλά, με capital crotrol τον Ιούνιο, με κλείστες τις τράπεζες σχεδόν 2 μήνες, και νομίζουν οτί οι μηχανικοί έχουν λεφτά, έτσι όπως το πάνε θα κλείσουμε εμείς κι αυτοί μαζί, οι μαλάκες...

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.