Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

ΤΣΜΕΔΕ: Αναρτήθηκαν (09-12) τα Ειδοποιητήρια του Β' Εξαμήνου 2015


Engineer

Recommended Posts

Δώσανε στο Α εξάμηνο , δεν νομίζω να μην δώσουν στο Β όταν έχουμε τέλος του χρόνου τόσες οικονομικές υποχρεώσεις Δεν μπορώ να πιστέψω ότι δεν υπάρχει κατανόηση Εγώ θεωρώ ότι τουλάχιστον ένα μήνα θα δώσουν Κάνουμε αγώνα όχι μόνο εμείς οι μηχανικοί άλλα όλος ο κόσμος να λειτουργήσουμε την οικονομία παράγοντας έργο με τεράστιες δυσκολίες , ελπίζω να αφήσουν ήρεμη την κοινωνία και να δώσουν τις ανάσες που χρειάζεται για να μπορεί να αναπνεύσει και να τους δώσει και σε αυτούς αναπνοή (στο κράτος )   

Edited by GEORGE MICHEAL
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tο χιλιάρικο που γλύτωσες απο αυτά τα δυο εξάμηνα θα το παρεις αναδρομικά στο επόμενο , .........................

Είναι χιλιάρικο για κάθε εξάμηνο του 2015, άρα 2.000 €, που θα προστεθεί στο Α '16 με το νέο χιλιάρικο,

άρα σύνολο 3.000 επιπλέον στο επόμενο ειδοποιητήριο.

 

Και για να μιλάμε με παραδείγματα, εγώ πλήρωσα αντί για 2.900 στο Α '15, 2.000, ήτοι 900 € λιγότερα.

Ομοίως πρέπει να πληρώσω τώρα 900 € λιγότερα για το Β '15.

 

Όταν όμως έρθει, κατά το επόμενο καλοκαίρι, το Α' 16 θα είναι 2.000 + 3 Χ 900= 4.700 €!!!!

 

Άντε καλό καλοκαίρι!!!!!!

 

Υ.Γ. Αα, και μην ξεχνάτε, μέχρι τότε μπορεί να είναι και 3η ίσως 4η φορά αριστερά!!!!!

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

συνάδελφε στην 3 φορά είμαστε ήδη

επιστήμονας είσαι μην χάνεις το μέτρημα

1. 25/1  

2. δημοψήφισμα

3. εκλογές σεπτ

 

νταξ ένας φίλος σρζ  μετρά 4 νίκες γιατί μετρά που δεν βγήκε ο δήμας και βγήκε ο ΠΑΚΗΣ

 

 

καλό και το χιουμορ αλλά στα δικά μας

 

περιμένω κάτι πληρωμές να μουρθουν  να πληρώσω κανα 600ευρω και τα υπόλοιπα στην κάρτα...

δεν είχα κάρτα ΠΟΤΕ και βγήκε μόνο για το ΤΣΜΕΔΕ  και ήδη φούλαρε :shock:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Πάντως είναι σίγουρο ότι αν δε δοθεί παράταση θα χαθεί η πλειοψηφία των ρυθμίσεων... το τελευταίο τρίμηνο μόνο πληρώνουμε... δεν έχει μείνει ούτε ψίχουλο.

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ τελευταίο 3μηνο

 

2 τσμεδε

ΕΝΦΙΑ

εκκαθαριστικό

τελος κυκλοφορίας  (ήρθε και στο νεο που δεν είχε, το επόμενο θα είναι με κάτω από 80 ρύπους γιατί εκεί θα το πάνε την επόμενη το όριο)

συνδρομη ΤΕΕ  (αυτό το πλήρωσα για ψυχολογικούς λόγους γιατί ήταν ευκολάκι :mrgreen: )

 

 

παλία τα χριστούγεννα με κλείσιμο δουλειών  είχε και ΕΝΑ ΠΑΚΕΤΑΚΙ  για διακοπές..

τώρα είσαι ΕΝΑ ΠΑΚΕΤΑΚΙ  για ΦΥΛΑΚΗ  , και δεν καπνίζω  γμτ :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

.....νταξ ένας φίλος σρζ  μετρά 4 νίκες γιατί μετρά που δεν βγήκε ο δήμας και βγήκε ο ΠΑΚΗΣ.......

Και πολλοί φίλοι ΝΔ μετράνε 5 τις νίκες γιατί στις εκλογές τους για την ανάδειξη προέδρου

βλέπουν να βγαίνει ο ........ Τσίπρας.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Akius κάπως έτσι είμαι και εγώ Αυτό με την κάρτα μου έβαλες ιδέες , για να μπορώ να κινηθώ μέχρι να πάρω τα χρωστούμενα και να συμπληρώσω αφού το τελευταίο καιρό κάτι πήγε να γίνει από δουλειές Επίσης χρειάζομαι και χρόνο για να τις τελειώσω και να πληρωθώ Αν δεν δώσουν παράταση είναι μια λύση η κάρτα να μην χαθεί η ρύθμιση για λίγα ευρώ 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Και πολλοί φίλοι ΝΔ μετράνε 5 τις νίκες γιατί στις εκλογές τους για την ανάδειξη προέδρου

βλέπουν να βγαίνει ο ........ Τσίπρας.

λολ ρε :mrgreen: :mrgreen:

 

αυτό το μετράνε και άλλοι που ΔΕΝ είναι ΝΔ :shock:

 

40 χρ ΤΣΙΠΡΑΣ γιατί τους ΑΞΙΖΕΙ

το 2016 κουτσα στραβα αποτι βλεπω θα μου βγει...

οι οπαδοί να  πληρώσουν για τα διαρκείας 8-) 8)

 

 

υγ ΜΙΧΑΗΛ  από την στιγμή που την κάρτα την χρησιμοποιώ και μεταθέτω πληρωμές για κάτι ΑΝΕΛΑΣΤΙΚΟ όπως το τσμεδε (δεν αγόρασα καταναλωτικά αγαθά)   θεωρώ ότι ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΩΣΤΗ ΧΡΗΣΗ

Edited by akius
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.