Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

ΤΣΜΕΔΕ: Αναρτήθηκαν (09-12) τα Ειδοποιητήρια του Β' Εξαμήνου 2015


Engineer

Recommended Posts

Σε λίγες μέρες θα ανακοινωθεί και παράταση για την πληρωμή των εισφορών του Β' εξαμήνου. Δεν θέλουν να το λέμε ακόμα, αλλά νοιώθω ότι πολλοί συνάδελφοι έχουν αγχωθεί με το 22 Δεκεμβρίου και θέλω να βοηθήσω.

 

Mακάρι !!!

Πηγα το πρωι στο τσμεδε και τους ρωτησα για παραταση και μου πε ο υπαλληλος "σε καμία περιπτωση'....

του ειπα οτι κατι μπορει να γινει μεχρι τοτε και μου απαντησε 'αυτη τη φορα οχι'.....

τι να πω ρε παιδια, εγω μια φορα ειμαι αισιοδοξη.. :???: :?

Edited by ioannat
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

"σε καμία περιπτωση'

 

στον υπάλληλο του ΤΣΜΕΔΕ πληρώνουμε εμείς τις εισφορές του γιαυτό και μπορεί εύκολα να είναι κατηγορηματικός σε κάτι που δεν ξέρει κανείς ακόμα και αγχώνει πάρα πολλούς μηχανικούς που παλεύουν καθημερινά για την επιβίωση τους

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Τι θες να σου πει ο υπάλληλος οι περισσότεροι εκει μεσα δεν ξερουν την τυφλά τους.. Ασε που τους συμφερει να μπορούσαν να πληρώσουν όλοι χτες!! Δεν ξέρει ομως οτι οπως πανε τα πράγματα σε λιγο καιρό θα γραφτεί και ο ίδιος στον ΟΑΕΔ...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ikaros Πότε ήταν η τελευταία φορά που συμφώνησα με κείμενο σου ? σήμερα πάντως με το παραπάνω συμφωνώ Μην το ψάχνετε είναι σίγουρο ότι θα δώσουν παράταση , για πόσο δεν ξέρω 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Το b2green λέει για παράταση έως τις 15/1/2016

http://www.b2green.gr/el/post/30617/

Ξέρει κανένας κανένας κάτι παραπάνω? Ισχύει? Όχι ότι μας σώζει, αλλά....

κ επίσης:

http://polytexnikanea.gr/WP3/?p=43132

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Μονο ο υπαλληλίσκος του τσμεδε δεν το ξερε χτες και ήθελε να μου το παιξει 'καμπόσος'....Αι σιχτιρ πια...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.