Μετάβαση στο περιεχόμενο

Δελτίο ΣΠΜΕ


Recommended Posts

Σας έχουν σταλεί όλα τα τεύχη ή παρουσιάζονται και σε σας κάποια ''κενα''?Ρωτάω για να δω αν είναι γενικό το φαινόμενο,καθώς τα τεύχη 361,362 και 365 δεν τα χω δει πουθενά και πρόσφατα μου ρθε το 366.

Link to comment
Share on other sites

Κ μενα μου ερχονται οποτε το θυμουνται.... Βασικα ειναι εντελως ακυρο το οτι το τευχος καθε μηνα εκδιδεται τελος του καθε μηνα.Δηλαδη του Οκτωβριου εκδιδεται τελος Οκτωβριου κ στελνεται μεσα Νοεμβρη....Οτι δηλαδη ποροσφορες εχει, σεμιναρια, συνεδρια , εκδηλωσεις, τα μαθαινεις κατοπιν εορτης...Κατι πρεπει να γινει γιαυτο. Εγω θα το σκεφτω αν θα ξαναπληρωσω τη συνδρομη...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ψάχνω στη σελίδα του ΣΠΜΕ και δε μπορώ να βρω πόσο είναι η εξαμηνιαία συνδρομή που αναφέρεται στο καταστατικό. Ξέρει κανένας συνάδελφος?

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα. Εκτός του ό,τι έρχονται όποτε θυμούνται, έρχονται καθυστερημένα και ό,τι ανακοινώσεις κι αν υπάρχουν δεν έχουν πια νόημα.

 

Έχω διαμαρτυρηθεί τηλεφωνικά γι'αυτό αλλά αν είμαστε πολλοί τελικά (νόμιζα οτι ήμουν εξαίρεση) να ετοιμάσουμε καμιά επιστολή.

Link to comment
Share on other sites

Eγώ όταν (χρόνια πίσω ) είχα γραφτεί μου είχαν πει ότι θα εκδιδόταν και μια επετηρίδα. Πήρε ποτέ κανείς τίποτα τέτοιο στα χέρια του ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Συνάδελφοι, έχετε δίκιο

υπάρχει σοβαρό πρόβλημα με το περιοδικό

για τον λόγο αυτό ο ΣΠΜΕ στέλνει ηλεκρονική ενημέρωση στα μέλη του για επστημινικές εκδηλώσεις αρκεί κάποιος να δηλώσει τα στοιχεία του

ελπίζω να λυθεί σύντομα το πρόβλημα

η συνδρομή που ρώτησε κάποιος συνάδελφος είναι 6 € ετησίως και δεν έχει να κάνει με το καταστατικό είναι απόφαση ΔΣ

Link to comment
Share on other sites

Με τα ΕΛΤΑ έρχεται το δελτίο του ΣΠΜΕ

 

Παρατήρηση: Μην κάνετε άσκοπη παράθεση ολόκληρου του αμέσως προηγούμενου μηνύματος, για λόγους οικονομίας του Φόρουμ.

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής!

Ευχαριστώ, DOOM

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα είναι ότι η εταιρεία που έχει την εκμετάλευση του Δελτίου δεν τηρεί τις συμβατικές της υποχρεώσεις και εκδίδει καθυστερημένα τα τεύχη.

@avgoust

για επετηρίδα δεν είμαι σίγουρος ότι έχει νόημα μιας και όλα τα στοιχεία των συναδέλφων είναι διαθέσιμα στο ΤΕΕ

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.