Μετάβαση στο περιεχόμενο

Καλές γιορτές και ένα ευτυχισμένο και δημιουργικό νέο έτος


Engineer

Recommended Posts

Θα ευχηθώ με μια ρήση του Ποιητή μας Γιάννη Ρίτσου

 

"Κάνε θεέ μου όλο τον κόσμο να είναι καλά , ώστε να μην ντρεπόμαστε που εμείς νιώθουμε καλά "

 

Χρόνια πολλά 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και ευτυχισμένο το νέο έτος (όταν έρθει επιτέλους)....και να φύγει το γ@μ@μ@ν@ 2016

Βέβαια κάθε πέρυσι και καλύτερα αλλά ας διατηρήσουμε την αισιοδοξία μας :)

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και ευτυχισμένο το νέο έτος (όταν έρθει επιτέλους)....και να φύγει το γ@μ@μ@ν@ 2016

Βέβαια κάθε πέρυσι και καλύτερα αλλά ας διατηρήσουμε την αισιοδοξία μας :)

Μακάρι να μην φύγει..... έρχονται χειρότερα

 

Χρονια πολλά ΜΕ ΥΓΕΙΑ τα άλλα ασήμαντα

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το 2016 ήταν από τα πιο ευτυχισμένα διότι χαίρομαι τα παιδιά μου και απόκτησα καινούργιο ανιψάκι Και επειδή εδώ είμαστε δεμένη οικογένεια και στο ευρύτερο οικογενειακό περιβάλλον (κάτι που αν είχαμε πολλά χρήματα μπορεί και να μην γινόταν ) , το να υπάρχει καθημερινά σχεδόν στην ζωή μας ένα μπεμπέ πάλι είναι καταπληκτικό και γεμίζει αισιοδοξία Τα χρήματα και οι δυσκολίες έρχονται σε δεύτερη μοίρα για να σκεφτώ ότι η μη ύπαρξη τους κάνει το 2016 χειρότερο Τώρα η παγκόσμια βια σε σχέση με το παρελθόν δεν θα έλεγα ότι είναι μεγαλύτερη , μάλλον μικρότερη απλώς τώρα είναι πιο κοντά μας και η συνεχή ενημέρωση δημιουργεί κατάθλιψη . Από υγεία όλοι πάμε να σκάσουμε . Ο έρωτας πάντα με το έτερο ήμισυ και αυτήν την χρονιά υπήρχε και καλύτερα ποιοτικά και από τότε που γνωριστήκαμε και η οικονομική κρίση και οι δυσκολίες την ισχυροποίησαν  .

 

 

Αρα μακάρι και η καινούργια χρονιά να είναι σαν την παλαιά , ειδικά για μένα που δεν θέλω και πολλά χρήματα για την οικογένεια μου γιατί αλλοτριώνουν  Τώρα έχω στο στόμα μου μια δικαιολογία που είναι και πραγματική , ότι δηλαδή έχουμε οικονομική κρίση για να μην ξεφεύγουμε και κατά επέκταση αλλοτριωνόμαστε Καλή χρονιά και πάλι με το πολυτιμότερο που υπάρχει την υγεία μας και την ειρήνη στο τόπο μας , αλλά και παντού αν μπορεί να γίνει 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.