Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Επιλογή διπλόσυχνου Gps


Aprilia

Recommended Posts

Γεια σας,

μπορει καποιος να με ενημερωσει σχετικα με τα προιντα της λεικα και της τοπκον και της τιμες τους, τι μου προτεινετε?

ενδιαφερομαι για σετ με παρελκομενα (ροβερ,base...)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 711
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλήμερα και χρονιά πολλά

η γνώμη σας για το trimble 5800 

Το δουλευω εδω και χρονια με Hepos και ειμαι πολυ ευχαριστημενος.....ποσο το βρισκεις...? μεταχειρισμενο φανταζομαι.

Link to comment
Share on other sites

Το δουλευω εδω και χρονια με Hepos και ειμαι πολυ ευχαριστημενος.....ποσο το βρισκεις...? μεταχειρισμενο φανταζομαι.

 

καλή χρονιά !!!

Μεταχειρισμένο το βρήκα γύρο στα  2000€ άλλα κολλάω γιατί μου φαίνεται παλιό! πότε το αγοράσατε εσείς;; 

Link to comment
Share on other sites

καλή χρονιά !!!

Μεταχειρισμένο το βρήκα γύρο στα  2000€ άλλα κολλάω γιατί μου φαίνεται παλιό! πότε το αγοράσατε εσείς;; 

Ειναι παλιο.... το 2006 αγοραστηκε..... αλλα αν θες να δουλευεις μονο Hepos δλδ L1-L2 και δε σε ενδιαφερουν τα αλλα συστηματα τοτε ειναι μια χαρα....με τι χειριστηριο στο δινουν?

Link to comment
Share on other sites

Ειναι παλιο.... το 2006 αγοραστηκε..... αλλα αν θες να δουλευεις μονο Hepos δλδ L1-L2 και δε σε ενδιαφερουν τα αλλα συστηματα τοτε ειναι μια χαρα....με τι χειριστηριο στο δινουν?

Trimble 5800 GPS L1+L2, Χειριστήριο Nomad 800 + Λογισμικό πεδίου Survey Pro GNSS, Battery- Li-Ion, 2.8Ah, 7.4V, 20.7Wh, SPECTRA (Μπαταρία για το δέκτη 5800) αυτά είναι στην προσφορά  

Link to comment
Share on other sites

Trimble 5800 GPS L1+L2, Χειριστήριο Nomad 800 + Λογισμικό πεδίου Survey Pro GNSS, Battery- Li-Ion, 2.8Ah, 7.4V, 20.7Wh, SPECTRA (Μπαταρία για το δέκτη 5800) αυτά είναι στην προσφορά  

Αφου θα εχει και προγραμμα cad το χειριστηριο εισαι μια χαρα...... προσεξε μονο τις μπαταριες να κρατανε και να μην τα εχουν παιξει απο την χρηση....!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλημέρα συνάδελφοι
Πρόκειται να λειτουργήσω το γραφείο μου σύντομα και ενδιαφέρομαι για την αγορά ενός σταθμού GPS. Έχω καταλήξει μεταξύ Topcon και Leica. Φαντάζομαι πως και οι δύο φίρμες προσφέρουν αξιόπιστες μετρήσεις. Αυτό που με ενδιαφέρει περισσότερο να μου πείτε όσοι έχετε αυτές τις φίρμες είναι η μεταπωλητική εμπειρία σας, δηλαδή η υποστήριξη των εταιρειών σε οποιοδήποτε πρόβλημα ή απορία που προέκυψε

Θεωρώ πολύ σημαντική την υποστήριξη ειδικά τη στιγμή που έχει επενδυθεί ένα μεγάλο ποσό. Επίσης όσοι από εσάς απαντήσετε παραθέστε και ποιόν δέκτη χρησιμοποιείτε.

 

Σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω δέκτη Leica αλλά σου προτείνω να πάρεις Leica αν δεν έχεις θέμα με το οικονομικό.

Το after sales support είναι πολύ καλό. Τώρα βέβαια δεν ξέρω στο νησί που είσαι τι γίνεται.

Απο Topcon δεν έχω και τις καλύτερες εμπειρίες στο support.

Εγώ έχω Sokkia το οποίο έχω πάρει απο εξωτερικό.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.