Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Εγκατάσταση συστημάτων POS σε μηχανικούς


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναι το ξέρω αυτό για την άττικα, αλλά όπως σωστά είπες είναι δωρεάν για τον ΠΡΩΤΟ χρόνο, μετά είναι κανά 4ευρω+φπα μηνιαίως νομίζω. τουλάχιστον αυτοί στο ξεκαθαρίζουν από την αρχή.

ιάσονα σε ευχαριστώ για την παραπομπή. θα την μελετήσω, ωστόσο δεν έχω ιδέα τί είναι το viva... 

 

Link to comment
Share on other sites

Μηδέν κόστος..... Το αποδέχεται η εφορία.... Εύκολη και γρήγορη διαδικασία..... Την κάνεις και το ξεχνάς!

 

 

Edited by ΙΑΣΟΝΑΣ
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 λεπτά πριν, pirsogiannis said:

ναι το ξέρω αυτό για την άττικα, αλλά όπως σωστά είπες είναι δωρεάν για τον ΠΡΩΤΟ χρόνο, μετά είναι κανά 4ευρω+φπα μηνιαίως νομίζω. τουλάχιστον αυτοί στο ξεκαθαρίζουν από την αρχή. ναι ... και το βασικότερο: μπορούσα να το επιστρέψω όποτε ήθελα ...

ιάσονα σε ευχαριστώ για την παραπομπή. θα την μελετήσω, ωστόσο δεν έχω ιδέα τί είναι το viva... 

 

1 λεπτό πριν, ΙΑΣΟΝΑΣ said:

Μηδέν κόστος..... Το αποδέχεται η εφορία.... Εύκολη και γρήγορη διαδικασία..... Την κάνεις και το ξεχνάς!

Δεν έχει προμήθεια για τη χρήση ή για την μεταφορά χρημάτων στον λογαριασμό μου ??? (σαν το paypal π.χ.) 

Και πάλι μάλλον είναι το καλύτερο με διαφορά ...

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, ΙΑΣΟΝΑΣ said:

Μηδέν κόστος..... Το αποδέχεται η εφορία.... Εύκολη και γρήγορη διαδικασία..... Την κάνεις και το ξεχνάς!

 

Το καλύτερο!!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

άρα αν πάει κανείς στην viva θα έχει το κόστος αγοράς του τερματικού μόνο?απ' ότι βλέπω το φτηνότερο τους είναι στα 193ευρώ

https://store.vivawallet.com/el/gr/

φτού κι απ'την αρχή δηλαδή?

Link to comment
Share on other sites

4 λεπτά πριν, pirsogiannis said:

μπορείς να μου δείξεις που είναι το free pos της viva και μια σύντομη επεξήγηση του τί είναι?

Δεν έχεις φυσικό τερματικό για τις κάρτες. Όταν θα θελει να σε πληρώσει ηλεκτρονικά ένας πελάτης, περνάς online στη σελίδα της viva τα στοιχεία της κάρτας του και γίνεται η χρέωση. Τα λεφτά μεταφέρονται στο δικό σου ηλεκτρονικό πορτοφόλι (viva wallet) και μετά αν θες τα μεταφέρεις σε φυσικό λογαριασμό τράπεζας. 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.