Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Εγκατάσταση συστημάτων POS σε μηχανικούς


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγώ θα πάω με το ιντερνετικό και ας ρισκάρω. Τα εισοδήματα δεν είναι μυθώδη εξάλλου. Αν και η εταιρεία από ότι διαβάζω παραπάνω ισχυρίζεται σθεναρά ότι είναι νόμιμο.

 

Έχει ακούσει κάποιος κάτι περαιτέρω για τη λύση;

Link to comment
Share on other sites

Ωπ, μηδενικό κόστος συντήρησης αν το αγοράσεις;

 

Πφφφ...καθε μερα κι απο ένα νεο φασούλι βγάζουν.

 

Ναι, αυτός ήταν και ο σκοπός μου, να πληρώσω μια κι έξω και να ξεμπερδεύω, χωρίς να πληρώνω κάθε μήνα κερατιάτικα.

Από αυτά που κατάλαβα, σου κάνουν "προσφορά", για κάθε έναν πελάτη ξεχωριστά. Δεν υπάρχει κάτι φιξ, σε φάση "κοστίζει τόσο για όλους".

 

Πχ, αν έχεις παρτίδες με την τράπεζα, αν έχεις μεγάλο ποσό σε καταθέσεις, αν (θα) κάνεις τζίρους, κτλ κτλ. 

Edited by Billy_Huge
Link to comment
Share on other sites

Πήγα στην εθνική τράπεζα όπου μου πρότειναν την διαδικασία ενοικίασης pos με σύμβαση αορίστου χρόνου.Μου ζητησαν αδεια ασκησης επαγγελματος , τελευταιο εκκαθαριστικο και ταυτοτητα.

Κάθε μηνα για το ενσυρματο ειναι 3,90ευρω με το φπα ενω για το ασυρματο ειναι 6.90.Το ασυρματο εξυπηρετει αυτους που δηλωνουν εδρα το σπιτι τους και δεν μπορουν να πανε εκει τους πελατες τους.(Το ενσυρματο δουλευει μονο με τον αριθμο που δηλωνεις σαν εδρα.).Η συντηρηση του μηχανηματος ειναι μεσα σ αυτα τα χρηματα

Σπας τη συμβαση χωρις ποινη οποτε θες και το ποσοατο ειναι 0,9%

Αυτα....

Edited by ioannat
Link to comment
Share on other sites

Με ρωτησαν ποιο ειναι το τηλ. που δηλωνω στην διευθυνση της εδρας  μου και μου ειπαν οτι μονο με αυτο θα εχει δυνατοτητα να συνδεθει το pos.  Αν τωρα δηλωσεις οποιο τηλεφωνο θελεις και τους πεις οτι αυτο ειναι στην εδρα σου δεν ξερω....Η ουσια ειναι οτι συνδεεται μονο με τη γραμμη που θα δηλωσεις

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να έχεις το τερματικό σε λειτουργία χωρίς αυτό να επηρεάζει την τηλεφωνική γραμμή;

....νομιζω πως οχι,to ενσυρματο πρεπει να  λειτουργει σαν fax...Το ασύρματο ομως θα μπορει

Edited by ioannat
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.