Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Εγκατάσταση συστημάτων POS σε μηχανικούς


Recommended Posts

πάντως είναι να μην το χαρακτηρίσω , το να μην δινεται παράταση μέσα στο κατακαλόκαιρο σε κάτι που επι δεκαετίες δεν γινόταν και ξαφνικα υπάρχει καταληκτικη ημερομηνία μία και μοναδικη. 

το κακό είναι ότι η ημερομηνία 27/7 εχει καθοριστεί με νόμο... και μόνο με νόμο μπορεί να αλλάξει...

... για αυτό το λόγο έχουν κάνει τη "σιωπηρή" παράταση.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Είναι για το freeposs αλλά μπορείς να "φας" το λογότυπο.

Δες εδω.

Μα η πληρωμή μέσω του freepos γίνεται μόνο. Αλλιώς θέλει pos για να φορτίσεις το wallet σου και να δεχτεις πληρωμές.

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται απευθείας και μέσα στο περιβάλλον του viva wallet επαγγελματικού. Στο μενού οι πωλήσεις μου/χρέωση κάρτας. Διορθώστε με αν κάνω λάθος

 

 

 

 

Συμπληρώστε την ειδικότητά σας στο προφίλ σας.
Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής
Pavlos33

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

Στον vivawallet επαγγελματικό λογαριασμό στο προφίλ λέει σήμερα  «Εκκρεμούν έγγραφα!  Παρακαλούμε κάνετε κλικ στο ΜΕΤΑΦΟΡΤΩΣΗ ΕΓΓΡΑΦΩΝ, για να ανεβάσετε τα υπολειπόμενα έγγραφα που εκκρεμούν από την ταυτοποίησή σας.» αν και τα είχα ανεβάσει όλα προχθές. Πατάω στην μεταφόρτωση και δεν μου λέει τί του λείπει, έχει την λίστα με όσα αρχεία έχω ανεβάσει ήδη και αν θέλω να ανεβάσω και άλλα. Πώς θα εξακριβώσω τί επιπλέον θέλει;

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται απευθείας και μέσα στο περιβάλλον του viva wallet επαγγλεματικού. Στο μενού οι πωλήσεις μου/χρέωση καρτας. Διορθώστε με αν κανω λαθος

Σωστά.

Επίσης Soultz κάνε έναν κόπο και ενημέρωσε το προφίλ σου με την ιδιότητά σου. Προβλέπεται από τους Κανόνες συμμετοχής.

 

Στον vivawallet επαγγελματικό λογαριασμό στο προφίλ λέει σήμερα  «Εκκρεμούν έγγραφα!  Παρακαλούμε κάνετε κλικ στο ΜΕΤΑΦΟΡΤΩΣΗ ΕΓΓΡΑΦΩΝ, για να ανεβάσετε τα υπολειπόμενα έγγραφα που εκκρεμούν από την ταυτοποίησή σας.» αν και τα είχα ανεβάσει όλα προχθές. Πατάω στην μεταφόρτωση και δεν μου λέει τί του λείπει, έχει την λίστα με όσα αρχεία έχω ανεβάσει ήδη και αν θέλω να ανεβάσω και άλλα. Πώς θα εξακριβώσω τί επιπλέον θέλει;

Ισως τηλεφωνικά ή με mail.

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Της εθνικής έχει την προσφορά των 3.90 για το icT220, όμως εαν επιλεγεί στην ιστοσελίδα τους βγάζει την τιμή των 69 ευρω (χωρις φπα) για ενοικίαση, ξέρει κανένας τι συμβαίνει?

Link to comment
Share on other sites

Να δεις που ... τελικά ... θα "παίζει" .... κάτι όπως το συνημμένο (από την προσφορά που είχε κάνει στο ΤΕΕ)  όπου θα έχουν απλά μειώσει το μηνιαίο κόστος από τα 6,00€ στα 3,9€. 

post-2272-0-99613100-1501149210_thumb.jpg

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.