Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Εγκατάσταση συστημάτων POS σε μηχανικούς


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Από το site της UnionPay όπου φαίνονται οι τράπεζες που συνεργάζεται (τουλάχιστον στο τμήμα των ΑΤΜ, οπότε υποθέτω και στα Pos)

Link to comment
Share on other sites

Παντως για φωτογραφική διάταξη την κόβω να εχουν χώσει μια κινέζικη καρτα μέσα!... την εχει δει ποτε κανεις αυτή την κάρτα;

 

Μόνο της ALPHA. Μου το είχε τονίσει με στόμφο, η υπάλληλος που προσπαθούσε να κάνει επιθετική πώληση ότι είναι το μόνο μηχάνημα που τη δέχεται. Εγώ κοιτούσα σα χαζή γιατί αγνοούσα την ύπαρξη της.

Link to comment
Share on other sites

Μια εγκυκλιο και ενα δ.τ. ρε πο... να βγαλουν χωρις να τα κανουν σκ... δεν μπορουν?

 

Σταλθηκε μεσω tapatalk

Link to comment
Share on other sites

freepos ειμαστε καλυμμενοι πιστευετε??ή καλυτερα vivawallet pos.o λογος ειναι οτι ειναι τα μοναδικα που  τελευταια στιγμη μπορω να σωσω τη παρτιδα για προστιμο

Link to comment
Share on other sites

Είναι για το freeposs αλλά μπορείς να "φας" το λογότυπο.

Δες εδω.

καλησπέρα και ευχαριστώ. Δεν θα πρέπει να αναφέρει και τον συγκεκριμένο νόμο 4446/16??

Link to comment
Share on other sites

... εχει καποιο νόημα να γινει αυτο ?

Σταλθηκε μεσω tapatalk

Edited by georgegaleos
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

... είναι που δεν έχεις εγκαταστήσει διαδικασία αποδοχής καρτών γαιτί και καλά έισαι αποκλειστικά Β2Β και .... σκάει πελάτης στο γραφείο με μια σακούλα τούμπανο από σχέδια για αυθαίρετο και του λες τα διάφορα σχετικά με την τακτοποίηση στα τρία αυθαίρετα διαμερίσματα που έχει .... του βγάζεις και ενδεικτικά το πρόστιμο ... σου αναθέτει την εργασία με 4.000€ για όλα ... και θέλει να σου δώσει προκαταβολή 1.000€ ... έτσι για να δέσει την δουλειά ... αλλά θέλει να σε πληρώσει με κάρτα ... έτσι για να μην εξαντλήσει με μετρητα τα όρια των capital ...  και του λες δεν γίνεται να μου τα μεταφέρεται στον λογαριασμό γιατί δεν έχω pos ... και εκεί είναι που ανάμεσα στην όμορφη συζήτηση που έχετε ανοίξει ... ξαφνικά σου πέφτουν τα αυτιά γιατί σου λέει ... ψυθιριστά ...έλεγχος ....

Μην είσαι κοροιδο, απλα του λες οτι δουλεύεις αποκλειστικά με παροχή υπηρεσιών σε συνάδελφους και εναλλακτικα αυτοί θα του δεχθούν το pos και τον καθαρίζεις αυθωρεί και παραχρήμα.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτό καταλαβαίνω και εγώ. Δηλαδή όσοι μηχανικοί συνεργάζονται αποκλειστικά με άλλους μηχανικούς, όχι με ιδιώτες, δεν απαιτείται να έχουν POS! Σωστά?

ΟΛΟΣΩΣΤΟΣ !!!

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.