Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Εγκατάσταση συστημάτων POS σε μηχανικούς


Recommended Posts

Με μηχανές. Στο σπίτι κομμώτριες μπορεί να φωνάξουν οι γυναίκες επειδή η δουλειά είναι πιο πολύπλοκη. Αλλά τους άντρες τους κουρεύουνε οι γυναίκες τους.

Edited by georgios_m
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εχω γραψει και σε αλλο νήμα τι συμβαίνει με τα pos.

απλα εμεις παμε απο μονοι μας γιατι μας εχουν χεσμένους τα επιμελητήρια μας

ενω οι οδοντίατροι με συλογικες προσπάθειες πετυχαίνουν τρελες "εκπτώσεις"....

 

http://www.michanikos.gr/topic/45298-%CE%A5%CF%88%CE%B7%CE%BB%CF%8C%CF%84%CE%B5%CF%81%CE%BF-%CE%B1%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%BF%CE%BB%CF%8C%CE%B3%CE%B7%CF%84%CE%BF-%CE%BC%CE%B5-%CF%80%CE%BB%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CF%8C-%CF%87%CF%81%CE%AE%CE%BC%CE%B1-%CE%9A%CE%B1%CE%B9-%CE%BF%CE%B9/

Link to comment
Share on other sites

Με 20000 τζίρο όλες οι τράπεζες ανάλογη έκπτωση θα δίναν.

Αν έχει 6000 τζίρο πόσο θα του βγει το ποσοστό;

Το τεε ας ασχοληθεί με κανένα σοβαρότερο πρόβλημα μας και μετα ας ασχοληθεί και με αυτό.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Γιατι ειναι βλακείες πως να το κανουμε.. Εδω ο άλλος κόβει μια ΑΠΥ το μηνα και αν και θα κάτσει να ασχοληθεί με τα pos για να το παιξει μόστρα

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ και γω e-POS εδώ και 2 χρόνια περίπου. Προς το παρόν μου έχει χρειαστεί 2 φορές για πληρωμές από εξωτερικό (ο πελάτης εντυπωσιάστηκε) και μια φορά για άτοκες δόσεις πρόσφατα.

 

Ενημερωτικά, τα φαρμακεία έχουν πετύχει προμήθεια 0.5%, νομίζω και τσάμπα μηχανάκια (σε γνωστό μου φαρμακοποιό του πήγαν μεταχειρισμένο).

Link to comment
Share on other sites

στους οδοντιάτρους, η γυναίκα μου διαλλεξε μια απο τις τραπεζες που εδωσαν προσφορά και η προμήθεια ασχετα αν κανει 1€ με κάρτα ή 500000€ την ημέρα ειναι 0,8% και οταν βαζει δόσεις η μέγιστη επιβάρυνση είναι 1,2%....πραγματικά μικρά ποσά οι προμήθειες

 

ενω αν παμε απο μόνοι μας θα είναι τρέχα γυρευε...ξεκινάνε απο 1,7% ενω για δόσεις θα έχει επιβάρυνση μπορεί και 2,5%...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.