Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Συμμετοχή σε ΙΕΚΕΜ


Recommended Posts

Καλησπέρα ειμαι επί πτυχίο σπουδαστείς στο τμήμα πολιτικών μηχανικών στην Α.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε. και τον τελευταίο καιρό αναζήτών σεμινάρια επάνω στο αντικείμενο μου για να παρακολουθήσω.Επάνω στην έρευνα είδα αρκετά σεμινάρια πραγματοποιούνται απο ΙΕΚΕΜ ΤΕΕ με διάφορα θέμα που με ενδιαφέρουν και θα ήθελα να ρωτήσω το εξής ,πρέπει να έχω πάρει το πτυχίο μου για να πάρω μέρος ?,πρέπει να είμαι πολιτικός μηχανικος πολυτεχνίου τι ακριβός συμβένει με τις προυποθέσεις παρακολούθησης,πιο είναι το απαραίτητο γνωστικό επίπεδο.
 
Ευχαριστώ εκ των προτέρων





Αναρτήστε τα θέματα και τα ερωτήματά σας, στη σωστή θεματική κατηγορία. Το θέμα σας μεταφέρθηκε στην παρούσα.
Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής
Didonis Edited by Didonis
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Είχα συμμετάσχει σε ένα σεμινάριο του ΙΕΚΕΜ ΤΕΕ πριν 1 έτος.

 

Κάποιες συγκεκριμένες προϋποθέσεις δεν υπάρχουν ούτε σου ζητάνε τίτλο σπουδών. Αν δεν έχεις λάβει ακόμα πτυχίο γράψε εσύ την ειδικότητά σου δεν θα έχεις πρόβλημα.

 

Δεν είναι απαραίτητο να είσαι μόνο από πολυτεχνείο για να παρακολουθήσεις.

 

Το γνωστικό επίπεδο στο σεμινάριο που είχα πάει ήταν ικανοποιητικό

 

Για το περιεχόμενο των ενοτήτων του κάθε σεμιναρίου να κοιτάζεις την ιστοσελίδα του ΙΕΚΕΜ ΤΕΕ.

Link to comment
Share on other sites

Δύο σεμινάρια παρακολούθησα στο ΙΕΚΕΜ και το γνωστικό επίπεδο μου φάνηκε αρκετά υψηλό. Μπορεί να ήταν η άριστη γνώση και μεταδοτικότητα της εκπαιδεύτριας, δεν ξέρω....

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο σεμινάριο που παρακολούθησα ήταν το επιδοτούμενο για ανέργους στην παραγωγική βιομηχανία σχεδόν πριν 2 χρόνια, το επίπεδο απλά άθλιο με εισηγητές που απλά πέρασαν την ώρα τους (όπως και εμείς) με μόνο κέρδος την επιδότηση...

Φαντάζομαι τα υπόλοιπα σεμινάρια που έχουν να είναι σε καλύτερη μοίρα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.