Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Άνοιγμα λογαριασμού όψεως στην ΕΤΕ από Μηχανικό ΤΕ


jimevi13

Recommended Posts

ως μηχανολογος μηχανικος ΤΕ για καταθεση μελετης στην πολεοδομια χρειαστηκε να γραφω στα Μητρωα Ιδιωτικων Εργων του ΤΕΕ.

μου ειπανε να παω να ανοιξω και εναν λογαριασμο τραπεζας στην Εθνικη.ολα καλα μεχρι εδω!Παω στην εθνικη και μου ζηταει την καρτα μελους ΤΕΕ.της λεω ειμαι απο ΤΕΙ και δεν δινουν σε Εμας καρτα μελους!ερχομαι περνω στο ΤΕΕ και απο τις αμοιβες με στελνουν στο Μητρωο και απο το Μητρωο στις Αμοιβες!!!δεν ξερουν τι τους γινεται!Ελεος!

Λοιπον , στο δια ταυτα γνωριζει κανεις τι χρειαζεται για να ανοιχτει αυτος ο λογαριασμος?θελουν την καρτα μελους της ΕΕΤΕΜ η καποιο χαρτι απο το ΤΕΕ???εχω και αριθμο μητρωου ΤΕΕ και τους κωδικους για το συστημα των ιδιοτικων εργων.

 

Παρατήρηση: Οι τίτλοι των θεμάτων πρέπει να είναι με σωστή ορθογραφία και με τόνους.

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής του forum.

Ευχαριστώ, Χάρης.

Link to comment
Share on other sites

Ένας απλός λογαριασμός όψεως είναι.Πιθανόν @/@ του υπαλλήλου της Ε.Τ.Ε.

Βεβαίωση Τ.Ε.Ε. ότι είσαι μέλος δε της κάνει; Aρκεί να έχεις πληρώσει τις συνδρομές του 2009.

Όταν είχα ανοίξει εγώ δεν πήγα κανένα χαρτί , απλά άνοιξα ένα λογαριασμό όψεως.Δεν νομίζω να υπάρχουν άλλοι ειδικοί λογαριασμοί για μηχανικούς.

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά έπρεπε να ζητήσουν έναρξη στην εφορία και βεβαίωση της ΕΕΤΕΜ.

Μάλλον έμπλεξες με ***** στην τράπεζα.

 

Παρατήρηση: Να είστε πιο κόσμιοι και προσεκτικοί στην επιλογή των λέξεων που χρησιμοποιείτε. Τα γραπτά μένουν! Διορθώστε το κείμενό σας χρησιμοποιώντας την "επεξεργασία".

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής του forum και ειδικότερα τον κανόνα υπ' αριθμό 4.

Ευχαριστώ, Χάρης.

Link to comment
Share on other sites

θα παω απο το ΤΕΕ να μου δωσουν μια βεβαιωση!αν και παλι μου ζητησει ταυτοτητα μελους ή θα χτυπησω τον υπάλληλο ή θα παω σε άλλο υποκαταστημα!

σε ευχαριστω πολύ!

Link to comment
Share on other sites

ρε θα με τρελανετε!!!χαχαχα!!!erling εισαι σιγουρος??????αφου ο λογος για τον οποιο τον θελω ειναι για να το βαλω στο συστημα του ΤΕΕ για τις αμοιβες απο μελετες!αλλα αν εισαι σιγουρος να τους παρω ενα τηλ.στην ΕΕΤΕΜ να μου την στειλουν.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου, λογαριασμό στην τράπεζα θέλεις να ανοίξεις. Περύσι δεν υπήρχε σύστημα ΤΕΕ, σήμερα υπάρχει, αύριο μπορεί να μην υπάρχει.

Το δικαιολογητικά είναι ίδια.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.