Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Μεταπτυχιακό εξ αποστάσεως


gpestrovas

Recommended Posts

Καλησπέρα, είμαι Ηλεκτρολόγος Μηχανικός Τ.Ε. και ψάχνω για μεταπτυχιακό εξ αποστάσεως κοντά στην ειδικότητα μου, έχετε να μου προτείνετε κάτι, διότι εγώ ψάχνω και δεν μπορώ να βρω κάτι σχετικό. Ευχαριστώ.

Edited by gpestrovas
Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια ματιά στα  εκπαιδευτικά site ( Alfavita και esos.gr). Αυτά, μεταξύ των άλλων, έχουν ξεχωριστή κατηγορία για όλα τα μεταπτυχιακά προγράμματα. Βεβαίως δεν είναι και τα μοναδικά.

Link to comment
Share on other sites

Έχω δει τις σελίδες που αναφέρεις και αρκετές ακόμα με εκπαιδευτικά θέματα αλλά βλέπω ότι δεν υπάρχει τίποτα συναφες με Ηλεκτρολογια σε εξ αποστάσεως μεταπτυχιακό πρόγραμμα, υπάρχει ένα μεγάλο κενό στην Ελλάδα σε αυτόν τον τομέα, σε ευχαριστώ πάντως.

Link to comment
Share on other sites

http://www.distancelearningportal.com/

 

http://career.duth.gr/postgrads/?q=search

 

Μπορείς να ψάξεις  σ'αυτα τα sites, ειδικά το πρώτο είναι μόνο για εξ' αποστάσεως προγράμματα.

Link to comment
Share on other sites

 είμαι Ηλεκτρολόγος Μηχανικός Τ.Ε. και ψάχνω για μεταπτυχιακό εξ αποστάσεως κοντά στην ειδικότητα μου

πρέπει να είναι υποχρεωτικά εξ αποστάσεως; γιατί στο ηράκλειο υπάρχουν μεταπτυχιακά για ηλεκτρολόγους

Link to comment
Share on other sites

Λόγο της δουλειάς μου είναι αδύνατον να παρακολουθήσω κάποιο πρόγραμμα, πάντως τα μεταπτυχιακά στο ΤΕΙ Ηρακλείου είναι πολύ αξιόλογα για οποίων μπορεί να τα παρακολουθήσει!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.