Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Επαγγελματική κάρτα Πολιτικού Μηχανικού Τ.Ε


sotmich

Recommended Posts

Συνάδελφοι ευχαριστώ πολυ για όλα! Όντως τα έχω μεγαλα τα γραμματα του ονοματος και των στοιχειων επικοινωνιας. Τωρα εγω θα γραψω στην πισω όψη καποιες δραστηριότητες ελπίζω να τις κοιτάξουν και ελπίζω να γράψω και αυτες που πρεπει για να καταλαβαίνουν ειδικα πιο μεγαλοι στην ηλικια τι κανω!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά δεν θα ήθελα με τίποτα η κάρτα μου να είναι φέιβολαν ακόμα και στην πίσω όψη της….

Είμαι υπέρ του μίνιμαλ στην κάρτα (αλλά αυτό αφορά τον καθένας μας πως το κρίνει)

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω κάτι ωραίες κάρτες στο λινκ του Γιώργου συγκρίνω τη δικιά μου, μου φαίνεται πολύ λιτή μόνο τα απαραίτητα έχω βάλει χωρίς φόντο κτλ...Μάλλον ψήνομαι για αλλαγή  :smile:

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω και κάτι άλλο? Όπως σας είπα είμαι στην επαρχία απαγορεύεται στην κάρτα να λέει Πολιτικός Μηχανικός σκέτο και όχι Πολιτικος Μηχανικός Τ.Ε ? το λέω αυτό γιατι και άλλοι εδω ενώ εχουν τελειώσει τει γράφουν σκέτο Πολιτικός Μηχανικός.

Link to comment
Share on other sites

Η γνώμη μου είναι να βάλεις αυτό που είσαι γιατί μπορεί να πέσεις σε κανέναν περίεργο να ψάξει το όνομα σου στα μητρώα ΤΕΕ πχ και να στραβώσει....Από αυτό και μόνο κατά τα άλλα πολιτικός μηχανικός είσαι

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω και κάτι άλλο? Όπως σας είπα είμαι στην επαρχία απαγορεύεται στην κάρτα να λέει Πολιτικός Μηχανικός σκέτο και όχι Πολιτικος Μηχανικός Τ.Ε ? το λέω αυτό γιατι και άλλοι εδω ενώ εχουν τελειώσει τει γράφουν σκέτο Πολιτικός Μηχανικός.

Πτυχ. Πολιτικος Μηχανικος  ή Πολιτικος Μηχανικος Τ.Ε. αν και λιγη σημασια εχουν αυτα πιστευω....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.