Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

σήμα ΕΟΤ σε ανεξάρτητη κατοικία με εργοταξιακό ρεύμα;


Recommended Posts

Συναδέλφοι,

σας χαιρετώ και Χρόνια πολλά σε όλους! Σε Ανεξάρτητη κατοικία με εργοταξιακό ρεύμα, ο ιδιοκτήτης θέλει να βγάλει άδεια ΕΟΤ για να το ενοικιάσει με την τρίμηνη άδεια ΕΟΤ. 

 

Μπορεί με εργοταξιακό ρεύμα; διίστανται οι απόψεις επί του θέματος... έχει κάποιος/α εμπειρία ώστε να δώσει hint που το επιτυγχάνει; 

 

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Εργοταξιακο ρευμα ειναι ρευμα για εργοταξιο. Οποτε αν θελει να το νοικιασει, το κτιριο ειναι ετοιμο οποτε πρεπει να προχωρησει σε κανονικη ηλεκτροδοτηση.

Ολα τα αλλα ειναι ελληνικα!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

...α; διίστανται οι απόψεις επί του θέματος... ..

 

 

...

Ολα τα αλλα ειναι ελληνικα!

Λίγο οφφ τόπικ μεν το δικό μου, αλλα δεν μπορώ να μη πω ότι μου άρεσε αυτή η διατύπωση…..

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν πολλοι που αφηνουν ολοκληρες νεοδμητες πτερυγες ξενοδοχειων με εργοταξιακο για πολλα χρονια, για να μην πληρωνουν δημοτικα τελη μαλλον. Ετυχα μπροστα σε συζητηση δεητζη με μεγαλοξενοδοχο (300-400 κλινες), που ψαχνανε να βρουν πως θα ηλεκτροδοτησουν νεα πτερυγα. Επαυξηση της παροχης? Οχι του λεει ο δεητζης. Παρε νεο ρολοι για την πτερυγα, δεν εχεις κλεισει και την αδεια και θα εισαι και με εργοταξιακο. Εμεινα καγκελο εγω  :shock:

Εχει 3-4 χρονια αυτη η ιστορια

Edited by ckiriako
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.