Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Αδεια λειτουργιας καταστηματος οπτικων


Recommended Posts

Συνάδελφοι να ρωτήσω επειδή δεν μου έχει τύχει ξανά και συγγνώμη για την άγνοια και την χαζή ερώτηση ουσιαστικά επί της διαδικασίας γιατί έχω χαθεί μέσα στην νομοθεσία, έχω μία περίπτωση καταστήματος οπτικών (και τμήματος φακών επαφής) κεντρικός τομέας αθηνών έχω την λίστα με τα απαιτούμενα δικαιολογητικά (οκ αυτοψία, έλεγχος νομιμότητας, βεβαίωση ΧΚΧ, πιστοποιητικό ενεργητικής, όλες οι υπεύθυνες δηλώσεις, παράβολα) για την άδεια λειτουργίας , προσπάθησα επανειλημμένα να επικοινωνήσω με τον σύλλογο οπτικών για να πάρω μία κατεύθυνση για την διαδικασία γιατί δεν μου έχει ξανατύχει αλλά αποτέλεσμα μηδέν και το site τους είναι off. Ουσιαστικά η ερώτηση είναι επί της διεκπεραίωσης, η θεώρηση των κατόψεων γίνεται από την αρμόδια υπηρεσία της Νομαρχίας εν τω προκειμένω; Τεχνικών υπηρεσιών; έργων; μπορεί κάποιος αν ξέρει να μου πει που να απευθυνθώ; και ο τελικός φάκελος μαζί με όλα τα δικαιολογητικά; ισχύει μέσω ΚΕΠ; ευχαριστώ για την όποια απάντηση και συγγνώμη 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.