Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Αμοιβές στελέχωσης πτυχίων ΜΕΚ


palex

Recommended Posts

εγω εχοντας μεκ α και ρωντώντας κάποια άτομα μου εχουν πει οτι το μεκ β ειναι τσμεδε και πιθανον τιποτα ψιλό ακόμα. Οχι τζάπα βεβαια, μην το δώσεις τζαπα.

Link to comment
Share on other sites

H αλήθεια είναι ότι πλέον υπάρχει υπερπροσφορά πτυχίων ΜΕΚ για αυτό δεν δίνουν και πολλά. Αλλά είναι και μεγάλη βοήθεια για κάποιον που είναι άνεργος να του πληρώνει κάποιος το ΤΣΜΕΔΕ . Μην τα ισοπεδώνουμε όλα. Αν κλείνεις τριετία ariapapa σύντομα, περίμενε να το κάνεις Γ και το δίνεις μετά. Λάβε όμως υπόψη σου ότι καθυστερούν πολύ στο Υπουργείο την αναβάθμιση. Κυνήγησε αν μπορείς και να βγάλεις πτυχίο πρασίνου. Έχουν ζήτηση τελευταία και νομίζω μόνο εσεις οι αρχιτέκτονες έχετε το δικαίωμα για πράσινο!

Link to comment
Share on other sites

H αλήθεια είναι ότι πλέον υπάρχει υπερπροσφορά πτυχίων ΜΕΚ για αυτό δεν δίνουν και πολλά. Αλλά είναι και μεγάλη βοήθεια για κάποιον που είναι άνεργος να του πληρώνει κάποιος το ΤΣΜΕΔΕ . Μην τα ισοπεδώνουμε όλα. Αν κλείνεις τριετία ariapapa σύντομα, περίμενε να το κάνεις Γ και το δίνεις μετά. Λάβε όμως υπόψη σου ότι καθυστερούν πολύ στο Υπουργείο την αναβάθμιση. Κυνήγησε αν μπορείς και να βγάλεις πτυχίο πρασίνου. Έχουν ζήτηση τελευταία και νομίζω μόνο εσεις οι αρχιτέκτονες έχετε το δικαίωμα για πράσινο!

καλά και χωρίς εργα που θα συμετέχει το μεκ πως θα γινει απο Β Γ τάξης??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έχω πτυχίο ΜΕΚ Β' τάξης, πρασσίνου και οικοδομικών και μου το ζητάει εταιρία...τζάμπα λέει δεν έχει πολλά έργα και ότι αν ποτέ το χρησιμοποιήσει να πάρει έργο με πληρώνει. Δεν ξέρω συμφέρει ή δεν συμφέρει.....δηλαδή παρά να το έχω να κάθεται........μπάς και δίνουν όμως τίποτε και μπορεί να μου χρησιμεύσει κάπου?????????

Link to comment
Share on other sites

καλά και χωρίς εργα που θα συμετέχει το μεκ πως θα γινει απο Β Γ τάξης??

 

Mπορεί να έχει μαζέψει ήδη εμπειρία !

 

 

Ηιghlander, όταν λέει τζάμπα τι εννοεί? ούτε ΤΣΜΕΔΕ?

Αν σ ενδιαφέρει να το δώσεις, στην εταιρεία που δουλεύω ενδιαφερόμαστε για πτυχίο πρασίνου.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Τζάμπα. Πράμα. Τίποτα, σε ευχαριστώ πολύ για την πρόσκληση σου (μόλις την είδα) ευχαρίστως να το κάνω αυτό αλλά πως θα γίνει?

Εσύ είσαι Χανιά και γω είμαι Αθήνα.

 

 

 

??????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

θα ρωτήσω την διευθυνση και όταν μου απαντήσει θα σου κάνω πρόταση με pm. Και δεν θα είναι τζάμπα!

Μην ανυσηχείς πάντως, και εγώ στελεχώνω εταιρεία στην Μακεδονία!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Επικοινώνησαν μαζί μου απο τεχνική εταιρεία για να στελεχώσω εταιρεία με το πτυχίο ΜΕΚ Α. τι θα πρέπει να προσέξω για να μην έχω ευθύνες και κινδύνους. Καποιος μου είχε πει παλιότερα οτι θα πρέπει να είμαι ως ετερόρυθμο μέλος, κατι τέτοιο. Οποιος γνωρίζει ας με συμβουλέψει. ευχαρισατω προκαταβολικά.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.