Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Ενίσχυση Ενεργειακών Επιθεωρητών


nik

Recommended Posts

Είναι κάποιος που δεν πέρασε τις εξετάσεις για μόνιμος και είναι μέσα στην λίστα;

 

Να μας το πει για να δούμε με ποια λογική γίνονται οι πληρωμές.

Link to comment
Share on other sites

Απ'όσο ξέρω με αυτά που ισχύουν μέχρι τώρα οι εξετάσεις είναι απαραίτητη προϋπόθεση.

Σε περίπτωση που κάποιος δεν τις περάσει με επιτυχία εντός του προβλεπόμενου διαστήματος

υπάρχει υποχρέωση επιστροφής της επιδότησης εντοκα...

 

Τώρα το τι θα γίνει τελικά με τις εξετάσεις άγνωστον,

η καταληκτική ημερομηνία όμως είναι μέχρι τέλος Ιουνίου αν δεν κάνω λάθος χωρίς να έχει ανακοινωθεί κάποια παράταση 

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοούμε ακριβώς έντοκα ;

 

Δηλαδή θα μου βάλουν τόκους από το 2013 που έκανα την αίτηση και προεγκρίθηκε ή από τη μέρα που θα μου τα δώσουν ;;;

 

Ούτε και ξέρω εν τω μεταξύ τι λογαριασμό έχω δώσει, θα πέσει το γέλιο της αρκούδας

 

Ε ρε γλέντια  :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Eγω βλεπω το όνομα μου..

Δεν ειμαι μονιμη.

Ειχα παει τα χαρτια μου την πρωτη μερα περσυ το Μαιο που μας τα ζητησανε επι τοπου στhn YΠΑΠΕΝ.

Τον Δεκεμβριο με ειχαν παρει τηλεφψνο να τους παω κατι που ελειπε..

Αυτα

 

υ.γ

Μεχρι τωρα δεν πιστωθηκε τιποτα :mrgreen: :mrgreen:

 

Γουστο θα χει να αρχισουν να ζηταν ενημερωτητες και τετοια κολοκυθια για το τετρακοσαρι....Κανενας δεν θα παει να το παρει

Edited by ioannat
Link to comment
Share on other sites

Είμαι και μόνιμος και έχω κάνει σωστά τα χαρτιά μου και δεν είμαι μέσα. Είχα επικοινωνησει και προ 15θημέρου με τον φορέα και έκανε επιτόπου έλεγχο με το ΑΦΜ μου αν όλα τα χαρτιά είναι σωστά και μου είχε πει ότι είναι θέμα χρόνου. Φαντάζομαι μέχρι τέλος καλοκαιριού θα μπουν.

Σε ποιόν αριθμό τηλεφώνου πήρες;

Link to comment
Share on other sites

Αν καποιος αποφάσισε πλέον μα μην ασχοληθεί, υπαρχει περιπτωση να μην τα λάβει ώστε να χρεωθεί και έντοκα (λεμε τωρα) και απο την αλλη να πανε σε καποιον αλλο που ειχε κοπεί πριν;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.