Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ενίσχυση Ενεργειακών Επιθεωρητών


nik

Recommended Posts

Είσαι εγγεγραμμένος στο μητρώο των ενεργειακών επιθεωρητών, αυτό απαιτεί το πρόγραμμα (διάβασε τους όρους προσεκτικά), αλλά δεν είσαι ταμειακά ενήμερος. Το παράβολο των 100 θα καταργηθεί το ίδιο και οι εξετάσεις.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Σήμερα το πρωί είδα στο λογαριασμό μου τα χρήματα.

 

Δεν έχω δώσει εξετάσεις. Είμαι μέσα στη λίστα που βγάλανε πρόσφατα....

 

 

POI ENISCHYSI ENERG.EPITHEORIT

Link to comment
Share on other sites

Αυτοί εκεί στο ΥΠΕΝ -ή όπως αλλιώς λέγεται κάθε που η πολιτική ηγεσία βαριέται τ' όνομα- με κάνουν να νιώθω πλούσιος (σε λεφτά εννοώ). Ούτε σε λίστες μ' έχουν, ούτε και καμιά κατάθεση-έκπληξη έγινε.

Link to comment
Share on other sites

Χωρις να "σνομπαρω" τα 400Ε, ουτε να θελω να μειωσω τους συναδελφους.

Παρακαλαμε να λαβουμε 400Ε, μετα απο 3 χρονια.

Λεφτα που εχουμε ηδη πληρωσει...

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ο λόγος που γράφουμε (τουλάχιστον εγώ) ότι πληρωθήκαμε, δεν είναι ότι το πανηγυρίζουμε αλλά να ενημερωθούν και οι υπόλοιποι συνάδελφοι, ώστε να έχουν το νου τους και να πράξουν τα δέοντα σε περίπτωση κάποιας εμπλοκής με τη δικά τους πληρωμή. Στην Ελλάδα ζούμε. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα!  Είμαι ταμειακά ενήμερη (πλήρωσα το e-Παράβολο) αλλά δεν έδωσα, ούτε και πρόκειται, ποτέ εξετάσεις.  Δικαιούμαι ακόμα τα 400 ευρώ ή δε θεωρούμαι πλέον ενεργειακός επιθεωρητής και να τα επιστρέψω μήπως;

 

(Δεν κατάλαβα ποτέ τι έγινε με την πρόσφατη κατάργηση των εξετάσεων, και αν πρέπει να κάνω κάτι για την ένταξή μου στην Α' Τάξη ή αυτόματα το ΥΠΕΚΑ θα ενημερώσει το μητρώο!)

Link to comment
Share on other sites

Θα γίνουν αυτόματα οι κατηγορίες κάποια στιγμή αργότερα βάλε κανα 3μηνο, οι εξετάσεις παπαλα όποτε αν είναι να πάρεις τα χρήματα θα τα πάρεις

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.