Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Προτάσεις για media player για τηλεόραση


zio7

Recommended Posts

Πάντα πληρώνεις μέσω paypal για να είσαι εξασφαλισμένος. Επίσης πολλά κινεζομάγαζα  προσφέρουν ασφάλιση της αποστολής με 4-5$ παραπάνω συνήθως.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

προσωπικά χρησιμοποιώ ένα Raspberry Pi 2 με λογισμικό OSMC και χειρισμό μέσω της εφαρμογής Android Yatse. Αν θέλετε περισσότερες λεπτομέρειες πείτε μου.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήταν ωραίο να πας πεις κάποιες λεπτομέρειες ξεκινώντας πχ από την αρχή πως συνδέεται τι χρειάζεται κτλ βασικά

 

ΥΓ για οποιαδήποτε αγορά μου λέτε καλό είναι να μην βάλω πχ την χρεωστική έτσι;

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Edited by ikaros13
Link to comment
Share on other sites

Μέσω paypal δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα.

 

Αν θέλεις να εξασφαλιστείς περισσότερο, είναι προτιμότερο να έχεις μία χρεωστική με λίγα χρήματα στον λογαριασμό, ίσα ίσα για την αγορά, παρά να έχεις μία πιστωτική που μπορεί, αν πέσει στα χέρια κάποιου κακόβουλου, να σου χρεώθει μέχρι το πιστωτικό όριό της.

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ δηλαδή να βάλω ίσα ίσα τα χρήματα σε λογαριασμό εθνικης της δικιας μου; Θέλει να ταυτίζονται πχ τα στοιχεία κατόχου καρτας και παραγγελίας;

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να βγάλεις και μία κάρτα προπληρωμών ή μια virtual κάρτα προπληρωμών, και να τη φορτίζεις με το ποσό που θες, χωρίς να μπλέκεις λογαριασμούς, πιστωτικές κλπ. Το μειονέκτημα είναι ότι σε κάθε φόρτιση ή αποφόρτιση έχει προμήθεια 2 €, της εθνικής που ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Οκ ευχαριστώ θα κοιτάξω αν γίνεται καταρχήν με PayPal (δεν έχω ξανασχοληθεί δεν ξέρω αν τα καταφέρω) αλλιώς κάρτα προπληρωμων (αν απαιτεί φυσική παρουσία μου είναι δύσκολο λόγο δουλειάς)

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις internet banking της εθνικής, την virtual τη βγάζεις από το σπίτι σου.

 

Και στο paypall θα πρέπει να συνδέσεις μία κάρτα ή έναν λογαριασμό τράπεζας.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ με βοηθήσατε αρκετά κάπως έτσι θα το κάνω. Από εκεί και πέρα μου έχει κολλήσει το vorke z1 κυρίως. Πιστεύω να βγει καλό. Από αλλα φορα διαβάζω τελευταία πολλά σταμάτηματα τελωνείο . Δεν ξέρω το φοβάμαι... Μάλλον παω για Ευρώπη η ευρωπαϊκή αποθήκη

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Καλησπέρα . Γνωρίζει κανείς από ειδικά θέματα ήχου? Έχω μια τηλεόραση σαλονιού 55'' σε ενιαίο χώρο κατοικίας 40τ.μ. και θέλω να έχω καλύτερη ποιότητα ήχου για ταινίες και μουσική. Άκουσα για τις soundbars αλλά δεν ξέρω τί είναι καλό να επιλέξω για το σκοπό αυτό. Πχ. βρίσκω εδώ τις προτάσεις από ένα site: 

https://www.bestprice.gr/cat/5876/hxeia-home-cinema.html?q=soundbar

Aν έχει αγοράσει κανείς και μπορεί να με συμβουλέψει, ευχαριστώ εκ των προτέρων. 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.