Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Επαγγελματικά δικαιώματα μηχανολόγων μηχανικών τ.ε. και εξέλιξη


Big Engineer

Recommended Posts

Γεια σας είμαι απόφοιτος μηχανολόγος μηχανικός τ.ε.και θέλω μία ενημέρωση για τα δικαιώματά μου, αν έχω πλήρη πρόσβαση σε αυτά με την κτήση του πτυχίου μου, ή αν όχι μπορώ να τα εξελίξω με την πάροδο του χρόνου;Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Στα τρία χρόνια από την λήψη του πτυχίου σου μπορείς να βγάλεις βεβαίωση απο περιφέρεια για εκτέλεση δημοσίων έργων που θα ζητούν Η/Μ και με την συμπλήρωση πέντε χρόνων πάλι από την λήψη του πτυχίου με την ανάλογη εμπειρία να βγάλεις ΜΕΚ

Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι τα όρια των μελετών που μπορούμε να υπογράψουμε; με την απόκτηση εμπειρίας σταματούν οι περιορισμοί; 

Link to comment
Share on other sites

Περιορισμοί υπάρχουνε, απλά αυξάνονται τα όρια μόλις περάσουν μερικά έτη εμπειρίας.

 

Μπες εδώ να πάρεις μια γεύση http://dasta.teiwm.gr/index.php/2013-04-28-10-53-29/2013-04-28-10-54-41/2013-11-11-11-20-58/2013-04-28-10-56-59.html

 

Τώρα δεν τα βρίσκω ακριβώς τα ΒΔ σε pdf να σου στείλω link.

Link to comment
Share on other sites

Σε μέγεθος δουλειάς πως μεταφράζεται;Τις περισσότερες δουλειές τις παίρνουμε ή χρειαζόμαστε συνυπογραφή; 

Link to comment
Share on other sites

Σε μέγεθος δουλειάς πως μεταφράζεται;Τις περισσότερες δουλειές τις παίρνουμε ή χρειαζόμαστε συνυπογραφή; 

Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερες σε ολους τους συναδέλφους!!

Εκτός από την άδεια του ηλεκτρολόγου και των ψυκτικών εγκαταστάσεων ποια άλλη άδεια δικαιούμαστε βάση πτυχίου?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.