Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Επιλογή κινητού


zio7

Recommended Posts

akaliak τα ίδια έλεγε ένας γνωστός μου ΗΜΜΥ. Σκέψου απλά σε κάθε περίπτωση ποιον έχεις από πίσω και τις δυνατότητες του. Αυτό δεν ισχύει μόνο για τα updates αλλά και για τη ποιότητα κατασκευής, τις δοκιμές που έχουν γίνει πριν τη κυκλοφορία κτλ. Από τεχνικά χαρακτηριστικά απλά να κοιτάξεις να έχει 2g RAM τουλάχιστον γιατί κυκλοφορούν και κάποια ακατάλληλα μοντέλα. Ελπίζω να μείνεις ευχαριστημένος με την τελική σου επιλογή, διότι στη τελική αυτό που έχει σημασία είναι να μην πετάξεις τα χρήματα σου.

Link to comment
Share on other sites

Θα σου πρότεινα samsung είναι πολύ καλά κινητά

Σαν το note7 που είναι και ναυαρχίδα και έσκασε;

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Καλησπέρα, την βοήθειά σας!

Μου έκαψε και την δεύτερη κάρτα μνήμης (32GB) το κινητό μου (Doogee X5 pro...) κι αναζητώ πρόγραμα για να βρώ φωτογραφίες, ταινίες, κείμενα κλπ.

Ξέρω ένω πολύ καλό  (καθώς λένε) το Remo recover, μα...κοστίζει... Το έχει κάποιος;;

Εχετε κάποια ιδέα;;; γράφω σε ακατάλληλη περιοχή ίσως, μα σεις με τα καλά κινητά, θα ξέρετε σίγουρα κάτι... :)

Σας ευχαριστώ! Και Καλές Γιορτές!! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, την βοήθειά σας!

Μου έκαψε και την δεύτερη κάρτα μνήμης (32GB) το κινητό μου (Doogee X5 pro...) κι αναζητώ πρόγραμα για να βρώ φωτογραφίες, ταινίες, κείμενα κλπ.

Ξέρω ένω πολύ καλό (καθώς λένε) το Remo recover, μα...κοστίζει... Το έχει κάποιος;;

Εχετε κάποια ιδέα;;; γράφω σε ακατάλληλη περιοχή ίσως, μα σεις με τα καλά κινητά, θα ξέρετε σίγουρα κάτι... :)

Σας ευχαριστώ! Και Καλές Γιορτές!! :)

Θελεις δηλαδη προγραμμα να ανακτησεις τα αρχεια απο τη καρτα μνημης.

Δοκιμασε το easeus data recovery .

Με εσωσε απο αρχεια που ηταν σε Usb

 

Στάλθηκε από το HT7 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θελεις δηλαδη προγραμμα να ανακτησεις τα αρχεια απο τη καρτα μνημης.

Δοκιμασε το easeus data recovery .

Με εσωσε απο αρχεια που ηταν σε Usb

 

Στάλθηκε από το HT7 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

#thanasis1 : σ' ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

maroudas, ενημέρωσέ μας αν τα κατάφερες με κάποιο γιατί έχω κάτι παλιές κάρτες και USB FLASH που έχουν πρόβλημα....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.