Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νέο νομοσχέδιο για τα αυθαίρετα


ΥΔΡΑΙΟΥ ΝΤΙΝΑ

Recommended Posts

Καλημέρα είπαμε αυτό είναι το παλιό προσχέδιο δε ξέρουμε τί θα ισχύει.

Αν και μάλλον καλύτερα αν είναι να απαιτηθεί στατική μελέτη να γίνει αυτό στα πλαίσια ταυτότητας για όλη την οικοδομή μαζί, παρά ανά υπόθεση και να γίνει ο κακός χαμός.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπηκε και ο Ιουνιος...

Ειναι απαραδεκτοι!

Ας δωσουν μια παραταση (και ας διαφωνουν καποιοι), ωστε να μην υπαρξει κενο.

Επισης, επειδη καποιοι προσπαθουμε να κλεισουμε δηλωσεις, ετσι οπως σερνεται το συστημα, ειναι απλα αδυνατον....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Μπηκε και ο Ιουνιος...

Ειναι απαραδεκτοι!

Ας δωσουν μια παραταση (και ας διαφωνουν καποιοι), ωστε να μην υπαρξει κενο.

Επισης, επειδη καποιοι προσπαθουμε να κλεισουμε δηλωσεις, ετσι οπως σερνεται το συστημα, ειναι απλα αδυνατον....

Καλημέρα και καλό μήνα. Επιβεβαιώνω. Δεκαπέντε (15) refresh και αναιρέσεις για να ξεμπλοκάρει μία δήλωση σήμερα το πρωί και να προχωρήσει σε οριστική υπαγωγή.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή ήμαρτον. Πάλι στο παραπέντε θα ανακοινώσουν παράταση;

Κι αν δεν ανακοινώσουν; Θα παγώσουν συμβόλαια και τακτοποιήσεις για ένα μήνα; (σε λιγοτερο απο μήνα δεν παιζει να ψηφιστεί και να ειναι έτοιμο το σύστημα)

Link to comment
Share on other sites

Πάντως η ανακοίνωση για την προηγούμενη παράταση έλεγε ότι ο νόμος θα πάει στη βουλή μετά το κλείσιμο της αξιολόγησης. Προσωπική εκτίμηση μου, κάποια στιγμή μέχρι την Τρίτη θα ανακοινωθεί παράταση.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, κι εγω συμφωνω. 

Πιστευω οτι θα δοθει παραταση 1 ακομη μηνα.

 

Οι παρατασεις ειναι σαν τα χρεη ή την πορνεια. 

Αν το κανεις 1-2 φορες, μετα συνηθιζεις  :smile:

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

1 μηνα=κανένας. Μέχρι Φθινόπωρο(Νοέμβριο λέω εγώ .Εδώ ακούγεται για εκλογές έντονα αυτή την φορά

Edited by Elounda
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω να εκδοσουν μια ανανοινωση σχετικα με τις ηδη υποβληθεισες δηλωσεις και να κοψει τον κ!@#@λο του ΤΕΕ να στρωσει το συστημα, γιατι μας εχει βγαλει τον καρκινο.

Στα 10 κλικ θελεις αλλα 15 refresh.....

 

Kαι ας βγαλουν τον νεο Νομο οποτε θελουν....

Edited by terry
  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω να εκδοσουν μια ανανοινωση σχετικα με τις ηδη υποβληθεισες δηλωσεις και κοψει τον κ!@#@λο του ΤΕΕ να στρωσει το συστημα, γιατι μας εχει βγαλει τον καρκινο.

Στα 10 κλικι θελεις αλλα 15 refresh.....

 

Kαι ας βγαλουν τον νεο Νομο οποτε θελουν....

ETΣI!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω να εκδοσουν μια ανανοινωση σχετικα με τις ηδη υποβληθεισες δηλωσεις και να κοψει τον κ!@#@λο του ΤΕΕ να στρωσει το συστημα, γιατι μας εχει βγαλει τον καρκινο.

Στα 10 κλικι θελεις αλλα 15 refresh.....

 

Kαι ας βγαλουν τον νεο Νομο οποτε θελουν....

Όλα τα Χανιά πήγαν (που να δείς και από την μπάντα μας) Εσύ δεν πάς στην κηδεία???? :smile:.Τέτοια ημέρα και σύ τι περίμενες να πάει σωστά.Πέρα από την πλάκα ο θεός να τον αναπαύσει 

Edited by Elounda
Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.