Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νέο νομοσχέδιο για τα αυθαίρετα


ΥΔΡΑΙΟΥ ΝΤΙΝΑ

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πάντως μάλλον ανα μήνα πάει. Δηλαδή νέα παραταση. Αυτο είναι το σωστό, αλλά και έπρεπε τουλάχιστον τρίμ ηνη

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω σημερα ελαβα και τα τελευταια εντυπα για 2 δηλωσεις (συμψηφισμος προστιμου 3843) και θα κλεισω τις δηλωσεις μου.

Τις επομενες 2 μερες θα πιασω και 2-3 δηλωσεις ακομα που τις εχουν ξεχασει οι ιδιοκτητες και δεν πληρωνουν, τουλαχιστον να εχω τα ΦΚ και την ΤΕ, ετοιμα...

Την επομενη βδομαδα, κανω και τα σχεδια σιγα-σιγα και ΤΕΛΟΣ....

Και να πανε να πνιγουν.

 

Οποιος θελει Νεο Νομο, θα ξαναπληρωσει...

Edited by terry
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ε ρε και να εχει μεσα υποχρεωτικη την Μελετη Στατικης Επαρκειας στην κατοικιες κατηγοριας 5........

Ε ρε γλεντια............

http://s.nbst.gr/files/1/2015/07/xort3-656x410.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Η συντονιστική επιτροπή των συμβολαιογράφων πάντως τους ενημερώνει ότι έχει αιτηθεί παράταση στο ΥΠΕΚΑ για να μην δημιουργηθούν προβλήματα μέχρι να είναι έτοιμος ο νέος νόμος και ότι αναμένεται να δοθεί ολιγοήμερη (μέχρι 20 ημέρες)..

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Στην περιοχή μου που είχε Σ.Δ. 2,4 και τώρα έχει 0,5-0,8 (ΘΥΜΗΘΗΚΑΝ ΤΟ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ) τα πάντα είναι Κατ-5 ΚΑΙ ΥΔ>>>50% ...

 

εδώ να δείς γλέντια με τη στατική γιατι κατι έξυπνοι περιμένουν να πέσουν τα πρόστιμα ... 

 

Το 1ο εξάμηνο ή αλλίωςμεχρι να βγει και η τριτοτεταρτη εγκυκλιος όπου θα μαζευουν τις Μ@Λ@Κ13Σ ...

 

υποχρεωτικες διακοπες με χαζεμα στο απειρο για να ρθει και το στομάχι στην ευθεια του ... μετα όποιος θελει και αν ...

 

οι υπολοιποι ας μεινουν να χρεωνονται στο Ε9 το μονοτουβλο σα βιλλάρα ... και να νομίζουν ότι η ιδιοκτησία τους έχει και εμπορική αξία

 

ΑΙ ΣΙΧΤΙΡ

Edited by efiga
Link to comment
Share on other sites

κανονικα θα επρεπε να δωσουν αοριστη παραταση μεχρι να μπει σε εφαρμογη ο νεος νομος.. κατι τετοιο δεν ειχαν κανει παλι το φθινόπωρο; 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.