Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Νέο νομοσχέδιο για τα αυθαίρετα


ΥΔΡΑΙΟΥ ΝΤΙΝΑ

Recommended Posts

Μπορείς, αλλά θέλει πάρα πολύ προσοχή διότι οπωσδήποτε θα βγει ..."πρόβλημα"!

Καλό όμως είναι αυτές τις ημέρες ν' αποφεύγουμε και το σύστημα των δηλώσεων και το σύστημα των αμοιβών......

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σε όλους.. Μπορεί να μην συμμετέχω στην κουβέντα αλλά για να είμαι ειλικρινής έχω πάθει εξάρτηση με αυτό το θέμα.. Αν δεν μπω καμμιά δεκαριά φορές μέσα στην ημέρα εδώ, για να μάθω καμία νέα πληροφορία, δεν μπορώ..

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας, μετα απο τηλεφωνικη επικοινωνια με το υπεν μου ειπανε οτι θα ανακοινωθει παραταση του 4178 για 45 ημερες...περιμενω να δω αν θα επιβεβαιωθει η πληροφορια τους...
 

 

 

 

Τα κεφαλαία απαγορεύονται τόσο στους τίτλους των θεμάτων, όσο και στο κείμενο των δημοσιεύσεων. Χρησιμοποιείστε σας παρακαλώ την εντολή "Επεξεργασία" και διορθώστε.
Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής
Didonis

Edited by Egaleo
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Για να παμε διακοπές το 15 αυγουστο και να γυρίσουμε 1 Σεπτεμβρη να αυθαιρετήσουμε πάλι.....

Τωρα το πώς θα πάμε διακοπές που βαζουμε το χέρι στη τσέπη και πιανουμε το παπαούτσι

είναι άλλο θέμα....

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα είμαι και εγώ από αυτούς που μπαίνω συνέχεια στο θέμα για να δω εάν έχουμε καμία πληροφορία .Έκανα το λάθος να αφήνω εκκρεμότητες στις δηλώσεις και τώρα προσπαθώ να τις κλείσω όλες για να ανασάνω... Ελπίζω να δώσουν την παράταση για να κλείσω και αυτές που μου έχουν απομείνει....

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν μπω καμμιά δεκαριά φορές μέσα στην ημέρα εδώ, για να μάθω καμία νέα πληροφορία, δεν μπορώ..

 

Μόνο 10??? Αχαχαχαχαχαχαχα!!! Εδώ μιλάμε το F5 πάει σύννεφο!!!

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Απ ότι μαθαινω ο νέος νόμος δεν θα έχει μεγάλες διαφορές απ τον παλιό (με εξαίρεση τα υπογεια) 

Ελεγκτες δόμησης σε ποσοστό δηλώσεων και οχι σε όλες. Ελεγκτές δόμησης και για το ίδιο (περίπου) ποσοστό των παλαιών με 4178.

Στατική επάρκεια σε εξ ολοκλήρου αυθαιρετα και μεγάλες προσθήκες. Στατική επάρκεια και σε πολλά απο αυτά με 4178 (στην ηλεκτρονική ταυτότητα)

 

Δεν ξέρω πλέον αν έχει νόημα να τρέχουμε να κλείνουμε δηλώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Για να παμε διακοπές το 15 αυγουστο και να γυρίσουμε 1 Σεπτεμβρη να αυθαιρετήσουμε πάλι.....

Τωρα το πώς θα πάμε διακοπές που βαζουμε το χέρι στη τσέπη και πιανουμε το παπαούτσι

είναι άλλο θέμα....

 

Δεν ξέρω αν γράφτηκε κατά λάθος, είναι όμως σατανικό !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.