Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νέο νομοσχέδιο για τα αυθαίρετα


ΥΔΡΑΙΟΥ ΝΤΙΝΑ

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

 

Με οτι αυτο σημαινει για το βλαμμενο το συστημα το οποιο σερνεταιιιιιιι...

 

 

εγω μολις διαπιστωσα μιξη στοιχειων μεταξύ δυο δηλώσεων σε οριστική υπαγωγη!(κλειδωμενα κελια)

το συστημα ειναι πλεον αναξιοπιστο και αρχισε τα χαζα του συστηματος των αμοιβων!

Link to comment
Share on other sites

Βγες και ξαναμπες...

το εκανα. ειναι μονιμη η ζημια.

αιτημα για επιστροφή σε υπαγωγη και βλέπουμε.

απαραδεκτο!

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφε ελευθερόγατε αν χρησιμοποίησες τα φίλτρα για την εύρεση δηλώσεων και μετά έκανες επεξεργασία στοιχείων την πάτησες όπως κι εγώ παλιότερα.

Δηλαδή δεν κάνουμε επεξεργασία χρησιμοποιώντας τα φίλτρα.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα χθες, όπως πήγαινα να αλλάξω σελίδα στην λίστα δηλώσεων (να πάω από την 1-10 στην 11-20) με έβαζε στην λίστα των δηλώσεων 4014 με αποτέλεσμα να είναι όλα κλειδωμένα. Αρχικά με βάρεσε εγκεφαλικό, αλλά μετά διαπίστωσα πως είχα βρεθεί στις δηλώσεις του 4014 αντί του 4178 οπότε ηρέμησα...

Link to comment
Share on other sites

Την καλημέρα σε όλους τους λεβέντες ......κι αναμένοντες τα σπουδαία!  :grin:  :grin:  :grin:  

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφε ελευθερόγατε αν χρησιμοποίησες τα φίλτρα για την εύρεση δηλώσεων και μετά έκανες επεξεργασία στοιχείων την πάτησες όπως κι εγώ παλιότερα.

Δηλαδή δεν κάνουμε επεξεργασία χρησιμοποιώντας τα φίλτρα.

 

να βγουν τα φιλτρα τοτε.

το ζητημα ειναι αν μπορω να διορθωσω τις δηλωσεις...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.