Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ποιο πρόγραμμα αμοιβών χρησιμοποιείτε;


Adavis

Ποιο πρόγραμμα αμοιβών χρησιμοποιείτε;  

482 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Ποιο πρόγραμμα αμοιβών χρησιμοποιείτε;

    • Πόλη της Civiltech
    • Αμοιβές Μηχανικών της Insoft
    • Adeia της 4M
    • Αμοιβές του ΤΟΛ
    • CiBA της Ace-Hellas
    • PoleoNOMOS της Ti-soft
    • WinΦΟΡΑΜ της Runet
    • Online πρόγραμμα του ΤΕΕ
    • Άλλο. Ποιο;


Recommended Posts

Αγαπητοί συνάδελφοι, είμαι νέα μηχανικός και θέλω να αγοράσω ένα πρόγραμμα αμοιβών (να υποθέσω συμπεριλαμβάνεται μέσα Προϋπολογισμοί έργων που μπορεί να χρειαστώ). Από φίλους άκουσα ότι οι Πολεοδομίες χρησιμοποιούν της Civiltech. Αλλά από τα μηνύματα σας διαβάζω ότι το Insoft είναι καλύτερο!!!Καμία βοήθεια?

 

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά.

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί συνάδελφοι, είμαι νέα μηχανικός και θέλω να αγοράσω ένα πρόγραμμα αμοιβών (να υποθέσω συμπεριλαμβάνεται μέσα Προϋπολογισμοί έργων που μπορεί να χρειαστώ). Από φίλους άκουσα ότι οι Πολεοδομίες χρησιμοποιούν της Civiltech. Αλλά από τα μηνύματα σας διαβάζω ότι το Insoft είναι καλύτερο!!!Καμία βοήθεια?

 

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Όταν αγόρασα είχα ακούσει ότι της Civiltech (η πλειοψηφία των πολεοδομιών χρησιμοποιούν αυτό) και της InSoft έχουν θεματάκια με την υποστήριξη και προτίμησα της TiSoft (η πλειοψηφία των δήμων και των πολεοδομιών χρησιμοποιούν τα μηχανολογικά της). Αν θες πληροφορίες, ευχαρίστως!

Link to comment
Share on other sites

Αν περιμένεις λίγο μπορεί να μη χρειαστείς ξανά τέτοιο πρόγραμμα.Αν τελειώσει η απελευθέρωση των αμοιβών θα χρειάζονται μόνο συμφωνητικά.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Όταν αγόρασα είχα ακούσει ότι της Civiltech (η πλειοψηφία των πολεοδομιών χρησιμοποιούν αυτό) και της InSoft έχουν θεματάκια με την υποστήριξη

Της insoft δεν έχει κανένα θεματάκι.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Κατέβασε δοκιμαστικές εκδόσεις και δοκίμασέ τα.

Το insoft που χρησιμοποιώ εγώ είναι πάρα πολύ καλό.

Βέβαια με το κομμάτι του 4014 έχει κάποια θεματάκια αλλά...........

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Τα εμπορικά λογισμικά που χρησιμοποιείται έχουν ενσωματώσει τις αλλαγές στον υπολογισμό αμοιβών που προκύπτουν από τον Ν.4030 και ΦΕΚ56Β 25/1/2012? Παρατηρώ μια μικρή καθυστέρηση...Μια ενημέρωση απο τους διάφορους χρήστες θα ήταν καλή.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Είμαι νέος μηχανικός και έχω κάποιες περιπτώσεις αυθαιρέτων... Περιμένω τους κωδικούς από το ΤΕΕ... Χρειάζομαι άμεσα πρόγραμμα υπολογισμού αμοιβών ή μπορώ να βολευτώ με του ΤΕΕ για τις βεβαιώσεις και τα αυθαίρετα;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.