Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόγραμμα των εκλογών Τ.Ε.Ε. της 20ης Νοεμβρίου 2016


bati7xanthi

Recommended Posts

Να βγούν και να πουν τι κάνανε κατά την προηγούμενη θητεία τους.Να βγούν και να πούν τι θα κάνουν στην επόμενη (Οχι να βγάζει ο κάθε Γρυλλάκης νόμους ) σύμφωνα με τα προβλήματα μας (για κάποιους τα αυθαίρετα,για κάποιούς οι εισφορές για κάποιους τα κτηματολόγια και δεν ξέρω γώ) .Σιγά μην βγεί κανείς καμμιά, ανακοίνωση και κάναμε το χρέος.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 25
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ερώτηση για όσους γνωρίζουν.

Ο κατάλογος όλων των παρατάξεων ή και ανεξάρτητων υποψηφιοτήτων ποιος είναι και που τον έχει το ΤΕΕ που το ψάχνω εδώ και 15 λεπτά στην ιστοσελίδα. (περίμενα να το βρω φάτσα κάρτα εδώ που τα λέμε)

Επίσης αν υπαρχει  από ποια πολιτικά κόμματα έχουν υποστήριξη (όσοι έχουν) άμεση έμμεση ή δια της τεθλασμένης.

Η ποιες είναι οι παρατάξεις που  δεν έχουν κανένα πολιτικό φορέα. Πέραν της ΕΛΕΜ που είναι η πιο γνωστή αν δεν κάνω λάθος.

 

 

Συνάδελφε Didonis το κάθε περιφερειακό τμήμα έχει ειδική σελίδα στο site του για τις παρατάξεις.Για παράδειγμα το ΤΔΕ(που ανήκω εγώ) έχει το παρακάτω link:

http://www.teetde.gr/index.php/domi/paratakseis

Δεν ξέρω αν κάτι τέτοιο ψαχνεις ή μια σελίδα που να τα έχει όλα συγκεντρωμένα.

Link to comment
Share on other sites

Τόσο χαρτομάνι που υπάρχει στις εκλογές του ΤΕΕ, δεν υπάρχει στις εθνικές εκλογές, τις Δημοτικές-Περιφερειακές, τις ευρωεκλογές και 2-3 δημοψηφίσματα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.