Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

LH Logismiki & απαγόρευση χρήσης προγραμμάτων της


smaragda-b

Recommended Posts

sarcs έχεις απόλυτο δίκιο , προχθές πήρα τηλεφωνικούς κωδικούς και επειδή μπήκε στο τραπέζι μέχρι πότε θα γίνεται η

ανανέωση με τηλεφωνικούς κωδικους , ο υπάλληλος της εταιρείας που μου τους χορήγησε μου είπε  οτι αυτό δεν θα είναι

για πάντα , αλλά το αντίθετο για περιορισμένο χρονικό διάστημα (χαρακτηριστικά μου είπε μπορεί για μια μέρα , μια βδομάδα )

 , κι οτι πρέπει να φροντίσω να πάρω το κλειδί των 150 ευρώ.

Οι άνθρωποι δεν παίζονται , είναι αντιφατικοί και πλέον χάνω την εμπιστοσύνη μου τελείως .

Ο προηγούμενος πωλητής που απο μόνος του με πήρε τηλέφωνο μου είπε οτι θα μου χορηγούνται κωδικοί τηλεφωνικά για όσο διαστημα εγω επιλέξω

και είχε μια διάθεση κατανόησης και ίσως απολογητική,

, ενω ο τελευταίος υπάλληλος της εταιρείας  μου το έθεσε ότι είναι ίσως η τελευταία φορά,

Το πράγμα καταντά εκβιαστικό με κοροιδεύουν  και νομίζουν οτι απευθυνονται σε γίδια και είναι γελοίο.

Φυσικά τα ίδια είπα και στον ίδιο , αλλα δεν ξέρω αν είναι ο σωστός αποδέκτης , αλλά πλέον δεν με νοιάζει.

Θα μετατοπιστώ σε άλλη εταιρεία .

Edited by axoul
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 98
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αλήθεια?? τι να πω...

όντως και σε μένα είπαν (όπως ανέφερα και στο προηγούμενο μήνυμα  #91)

οτι  δεν θα ξαναπάρω τηλεφωνικα κωδικούς ,

αλλά όμως μου τους έδωσαν μία φορά

την Τετάρτη .

δηλ δουλεύω το φέσπα από την Τετάρτη για όσο κρατήσουν , μέχρι να μου ξαναζητηθούν κωδικοί ,

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 years later...

καλησπέρα, έχω την 5.6.0.14 έκδοση ΤΕΚΤΩΝ. Πήγα σήμερα να ανανεώσω κωδικούς διαδικτυακά και μου βγάζει 'Τεχνικό πρόβλημα κατά τη διαδικτυακή ενεργοποίηση. Κωδικός λάθους: -7'. Λέτε να έκοψαν και την έκδοση αυτή ή είναι κάτι άλλο? 

Edited by Roy_Hobbs
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.