Μετάβαση στο περιεχόμενο

Michanikos.gr Wiki


Engineer

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Απαντήσεις 24
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συγχαρητήρια για την σκέψη.

Τα wiki είναι πολύ αποδοτικά εργαλεία συνεργασίας.

Θα χαρώ να βοηθήσω σε ό,τι μπορώ περισσότερο από τεχνικής και οργανωτικής πλευράς, ιδίως με wikispaces, pbworks ή google docs.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

θα προσπαθήσω κι εγώ να βοηθήσω με την πολύ μικρή μου εμπειρία αλλά από την πλευρά μιας μικρής πολεοδομίας περί δικαιολογητικών και ιδιαιτεροτήτων δημοσίων υπηρεσιών εκ των έσω μιας και είμαι συμβασιούχος πολ.μηχ.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

καλησπέρα. Μήπως θα μπορούσα να αποκτήσω πρόσβαση στο wiki; Σαν νέος μηχανικός αποφεύγω να απαντάω σε ερωτήσεις (εκτός αν είμαι τελείως σίγουρος) για να μην παραπλανήσω κάποιον, συνεπώς δεν είναι πολύ εύκολο να ανεβάσω τον αριθμό των post μου. Ωστόσο το wiki φαίνεται πολύ χρήσιμο και σίγουρα όσο μπορώ να βοηθήσω κι εγώ θα το πράξω.

Link to comment
Share on other sites

Αν και η εμπειρία μου είναι μικρή θα ήθελα να προσφέρω και γω ότι γνώσεις έχω οι οποίες βέβαια περιορίζονται στην έκδοση κάποιων αδειών διαχείρισης στερεών αποβλήτων από Περιφέρειες.

Link to comment
Share on other sites

Κανένας εδώ μέσα δεν είναι ο Υπερσουπερουάου Μηχανικός. Όλοι έχουμε "κενά" και όλοι χρειαζόμαστε τις γνώσεις του άλλου, όσες κι αν είναι αυτές.

 

Και μόνο η πρόθεση σου να προσφέρεις ό,τι έχεις dimitra82 αξίζει ένα μεγάλο ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.