Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

ΕΦΚΑ και εισφορές


deadlock_gr

Recommended Posts

6 ώρες πριν, terry said:

Αν τα συντάξιμα σου ειναι 35 έτη * 12μήνες =420μηνες.

Θα σου μειώσει τη σύνταξη (1/420)*0.25=0.0005 τριχες σου λεω.

Αλλά ότι έγραψα..

 

Δλδ Τέρρυ αν το κάνουμε όλοι, έστω 100.000, θα γλυτώσει από τα μελλοντικά ταμεία το αμύθητο ποσό των 50€!

Μάλλον για τη γνωστή ελληνογραφειοκρατική διύλιση του κώνωπα μου φαίνεται, παρά κάτι άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζετε αν έχουν αναρτηθεί τα ειδοποιητήρια του ΕΦΚΑ για τον Φεβρουάριο του 2020 τα οποία υποτίθεται ότι έπρεπε να πληρωθούν ως χτεσ?

Link to comment
Share on other sites

3 λεπτά πριν, CAPRICE_ said:

Γνωρίζετε αν έχουν αναρτηθεί τα ειδοποιητήρια του ΕΦΚΑ για τον Φεβρουάριο του 2020 τα οποία υποτίθεται ότι έπρεπε να πληρωθούν ως χτεσ?

Δεν έχουν αναρτηθεί. Θα πάρουν παράταση μέχρι 10 Απριλίου. Απομένει να δούμε πως θα υλοποιηθεί η δυνατότητα για έκπτωση 25%. Περιμένουμε ανακοινώσεις και την επίσημη ανάρτηση.

Με το ΕΤΕΑΕΠ άγνωστο τι παίζει.

Link to comment
Share on other sites

για το ΕΤΕΑΕΠ, μιας και έχει αναφερθεί σε άλλο post πριν καμιά εβδομάδα, και σε μένα εδώ και 2 μέρες, φαίνεται ότι έχει πέσει το site

https://www.idika.org.gr/EteaepServices/

Ωστόσο, μόλις διαπίστωσα, ότι ο Firefox δεν μπαίνει, αλλά ο Edge των Windows 10 μπαίνει. Οπότε, κάποιο τεχνικό θέμα υπάρχει...

... και σίγουρα δεν απέσυραν τα (χθεσινά) ειδοποιητήρια.

Link to comment
Share on other sites

Το site του ΕΤΕΑΕΠ το κάνει γενικώς αυτό το τελευταίο διάστημα

Μια μπαίνει μια δεν μπαίνει. Κανε διαγραφή των cookies πριν μπεις απο τον εκαστοτε browser.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα ο firefox χθες δεν έμπαινε και τελικά μπήκα με chrome σήμερα. Πειράζει άραγε αυτή η μια μέρα καθυστέρησης;

Εγώ ρίχνω και στον firefox μια ευθύνη γιατί εδώ και κάποιο καιρό εμφανίζεται η ειδοποίηση "secure traffic in firefox is not monitored" και όσο και να τη διορθώνω μετά ξανά πάλι. Σε άλλους υπολογιστές που δουλεύω δεν ανοίγει καν (ο firefox).

Link to comment
Share on other sites

αν εννοείς την κλασική επανεκκίνηση, δε βοήθησε σε τίποτα. εκτός αν εννοείς κάποια άλλη διαδικασία. έχω εφαρμόσει και την προτεινόμενη διόρθωση για το secure traffic (add the certificate manually) αλλά πάλι εμφανίζεται το error.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.