Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

ΕΦΚΑ και εισφορές


deadlock_gr

Recommended Posts

7 λεπτά πριν, acomaedo said:

Καλησπέρα, έχει και άλλος πρόβλημα στην είσοδο στις ηλεκτρονικές υπηρεσίες του ΕΚΦΑ μη μισθωτών ή πέτυχα το joker?

Δεν είσαι ο μόνος

image.thumb.png.c14611c7d7b33e11e354dd3ef70a40d1.png

Μάλλον φταίει το taxis

Edited by venezia
Συμπλήρωση κειμένου
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μίλησα και με το 1555, είναι συνηθισμένο πρόβλημα στη διασύνδεση του ΕΦΚΑ με το taxis ειδικά τις τελευταίες μέρες του μήνα. Αν προσθέσουμε ότι το taxis χρησιμοποιείται για την πιστοποίηση στο buidlingcert, λογικό που κρέμασε σήμερα. Πριν από λίγο μπήκα και απο Mozilla. Μέχρι τις 12 δεν έμπαινε με κανένα browser...

Επίσης ρώτησα και για την διαδικασία εκκαθάρισης για μη μισθωτούς με παράλληλη μισθωτή εργασία για το 2020 και μου είπαν ότι (μάλλον) πρώτο δεκαήμερο του Φλεβάρη 2021 θα έχει ολοκληρωθεί.

Edited by acomaedo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 λεπτά πριν, ppanag said:

@acomaedo όντως βλέπω το ειδοποιητήριο μου ότι έκαναν συμψηφισμό

Δεν αναφέρομαι στον συμφηφισμό για τους μη μισθωτούς όπου η εκκαθάριση είχε γίνει αλλά δεν είχαν γίνει συμψηφισμοί με τις τρέχουσες εισφορές, αλλά για την εκκαθάριση σε παράλληλη ασφάλιση κατά τη διάρκεια του 2020.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το ειδοποιητήριο της γυναίκας μου

Νέα εικόνα.bmp

Γιατί τις ληξιπρόθεσμες  των 34.83€ δεν τις αθροίζουν με τη μηνιαία εισφορά των 220,24 ??  

Link to comment
Share on other sites

Δεν ήταν ποτέ αυτή η λογική του συστήματος, κάθε μήνα έρχεται αυτό που πρέπει να πληρώσεις το μήνα άσχετα αν χρωστάς και άλλα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.