Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

ΕΦΚΑ και εισφορές


deadlock_gr

Recommended Posts

Μέλος ΤΕΕ δεν μπορείς να γίνεις. Υπάρχει ένα μητρώο πτυχιούχων αλλά αυτό είναι άσχετο με την έναρξη. Για τα υπόλοιπα, το άλλο θέμα στο οποίο γράφεις είναι πιο κατάλληλο και εκεί θα σου απαντήσουν όσοι γνωρίζουν.

Link to comment
Share on other sites

2 λεπτά πριν, Guthwik said:

Μέλος ΤΕΕ δεν μπορείς να γίνεις. Υπάρχει ένα μητρώο πτυχιούχων αλλά αυτό είναι άσχετο με την έναρξη. Για τα υπόλοιπα, το άλλο θέμα στο οποίο γράφεις είναι πιο κατάλληλο και εκεί θα σου απαντήσουν όσοι γνωρίζουν.

Ναι το ειδα πριν λιγο. Σας ευχαριστω παρα πολυ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους ! Έχω το πρόβλημα οτι μου βγάζει μηδενικές εισφορές αφου τους 2 πρώτους μήνες ήμουν το αρ 9 πρ 39 και η εκκαθάριση δεν έχει γίνει ακόμα.Παρ όλα αυτά καθέτω το ποσό στο νέο RF .

Παρατηρώ οτι μου γράφει οτι είμαι ασφαλισμένος ως 28/2/21 . Απο κει και μέτα θα θεωρούμε ανασφάλιστος;

Έχει άλλος ανάλογο πρόβλημα;

Link to comment
Share on other sites

22 λεπτά πριν, christopografow said:

Καλημέρα σε όλους ! Έχω το πρόβλημα οτι μου βγάζει μηδενικές εισφορές αφου τους 2 πρώτους μήνες ήμουν το αρ 9 πρ 39 και η εκκαθάριση δεν έχει γίνει ακόμα.Παρ όλα αυτά καθέτω το ποσό στο νέο RF .

Παρατηρώ οτι μου γράφει οτι είμαι ασφαλισμένος ως 28/2/21 . Απο κει και μέτα θα θεωρούμε ανασφάλιστος;

Έχει άλλος ανάλογο πρόβλημα;

Το ίδιο και σε μένα, που μέσα στο 20 ήμουν και μισθωτός. Το αστείο είναι ότι ασφαλιστική ενημερότητα βγάζω κανονικά...

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, acomaedo said:

Το ίδιο και σε μένα, που μέσα στο 20 ήμουν και μισθωτός. Το αστείο είναι ότι ασφαλιστική ενημερότητα βγάζω κανονικά...

Πότε θα λυθεί όλο αυτό ; έχεις ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

Έχω και γω το ίδιο θέμα, από το 2020

Βλακωδώς και από κεκτημένη ταχύτητα, επέλεξα ότι είχα και μισθωτή εργασία (ενώ δεν είχα) και όλο το 2020 δεν έχω καταβάλει εισφορές.

Ενώ το 2021 το δήλωσα σωστά, δεν έχει βγει ακόμα ειδοποιητήριο.

 

Να στείλουμε κανένα mail??

 

Edited by terry
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.